Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 51 [ > ]

Hlášení ze dne 22.05

Dobrovolníci z Nížkovic ve spolupráci s obcí Nížkovice a Mysliveckým sdružením pořádají v sobotu 3. června 2017 od 14:00 hodin na místním fotbalovém hřišti DĚTSKÝ DEN. Těšit se můžete na zábavné úkoly, odměny a mnohé atrakce. Občerstvení je zajištěno. Všechny děti i rodiče jsou srdečně zváni! ------------ Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás dnes bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na telefonním čísle:777-888-332.Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%.

Hlášení ze dne 17.05

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás dnes bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332. Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%.

Hlášení ze dne 15.05

Základní a mateřská škola Nížkovice ve spolupráci s Obecním úřadem Nížkovice srdečně zve všechny maminky, babičky, tatínky a dědečky na DEN MATEK A RODINY. V neděli 21. května 2017 ve 14:30 hodin v sále místní Sokolovny vystoupí děti základní a mateřské školy Nížkovice a Taneční kroužek Čtyřlístek. ------------ Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na místo vedoucí úseku školního stravování. Požadavky: úplné SŠ vzdělání nejlépe gastronomického zaměření, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost, organizační schopnosti, velmi dobrá znalost práce na PC, praxe ve školním stravování výhodou. Předpokládaný nástup 1. srpna 2017, po domluvě i dříve. Přihlášky s profesním životopisem zasílejte do 14. července 2017 na e-mail: majarkova@iss-slavkov.eu. ----- Drůbežárna Prace bude ve středu 17. 5. v 10:15 hod. prodávat: kuřice všech barev za 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice za 80 Kč/ks, káčata, housata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky za 5 Kč/ks.

Hlášení ze dne 12.05

Rada obce Němčany vyhlašuje konkurs na místo ředitele Základní a Mateřské školy Němčany. Požadavky : předpoklady a odborná kvalifikace pro výkon činností ředitele školy, znalost školské problematiky a předpisů, organizační a řídící schopnosti, dobrý zdravotní stav. předpokládaný nástup je 20.7.2017. Přihlášky je nutno doručit do 25.5.2017 do10:00 na adresu obce Němčany. Bližší informace naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu nebo na internetových stránkách obce.-------- SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v sobotu 13. května od 16:30 hod. odehraje na místním hřišti mistrovské utkání mužstvo mužů skupiny „B“ Nížkovice B – Křižanovice B. a v neděli 14. května od 16:30 hod. sehrají na místním hřišti mistrovské utkání mužstvo mužů skupiny „A“ Nížkovice – Mouřínov. -------- Společnost Stanislav Hovězák s.r.o. provoz dřevovýroby v Kloboukách u Brna nabízí volná pracovní místa na pozici kompletář přepravních obalů a skladník. Pracovní doba pouze ranní směna, dobré platové ohodnocení. Pro pozici skladník nutná praxe obsluhy vysokozdvižného vozíku, profesní strojní osvědčení není nutností, bude zajištěno firmou. Nutná zodpovědnost a pracovní nasazení. Zájemci se mohou hlásit vždy v odpoledních hodinách u paní Hovězákové na telefonním čísle 604 233 440.-------- V sobotu dne 13. května 2017 se uskuteční v areálu městského koupaliště ve Slavkově u Brna již desátý, jubilejní ročník kulinářské soutěže ve vaření kotlíkového guláše „GULACH OPEN AUSTERLITZ “. Vlastní soutěž bude zahájena od 10:00 hodin. Výsledky porota vyhlásí v 17:00 hodin. O dobrou náladu v rámci celodenního programu příchozích návštěvníků a soutěžících se postará od 11:00 hodin hudební skupina VÝLET a od 18:00 hodin všechny přítomné potěší kapela SMP+. Pro děti bude připraven skákací hrad a točená zmrzlina. Pro ostatní grilované kýty a několik druhů piv. Srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 10.05

Starosta obce svolává na středu 10.5.2017 veřejné zasedání Zastupitelstva obce do zasedací místnosti obecního úřadu v Nížkovicích. Začátek v 18:30 hod. Navržený program: 1)Určení ověřovatelů zápisu, 2)Schválení programu zasedání, 3)Zpráva o činnosti od posledního veřejného zasedání zastupitelstva obce, 4)Schválení složení komise pro otevírání obálek – zhotovitel akce „Výstavba komunikace a inženýrských sítí pro novou výstavbu rodinných domů -V sadech“, 5) Schválení složení komise pro hodnocení nabídek - zhotovitel akce „Výstavba komunikace a inženýrských sítí pro novou výstavbu rodinných domů -V sadech“, 6)Informace k rušení pobočky České pošty v obci Nížkovice, 7)Schválení odkupu pozemků, 8) Diskuse. Občané jsou srdečně zváni. ---------- Vedoucí pošty Nížkovice oznamuje, že ve čtvrtek 11.5.2017 bude pošta z technických důvodů dopoledne zavřena. Děkujeme za pochopení. ------------- Vážení spoluobčané do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce s jarní slevou až 30 %. Firma nabízí návrh, výrobu a montáž nových pomníků, renovaci stávajících pomníků, sekání a obnova nápisů, veškeré kamenické práce, prodej a montáž náhrobních doplňků.Poradit popřípadě objednat si můžete za každého počasí v pátek 12.5.2017 od 9.00 do 9.30hod. na místním hřbitově.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 51 [ > ]

 

Náhodná fotka Kača 2015 - naše kače 04

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 21.06

Tajemník Městského úřadu Slavkov u Brna vyhlašuje výběrové řízení na místo ÚČETNÍ. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín případného nástupu srpen 2017. Platové zařazení třída 7. Přihl...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

KRÁLOVSTVÍ KOMETY

Patička stránky