Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Vedoucí knihovny oznamuje čtenářům, že z důvodu malování bude v úterý 26.9.2017 knihovna uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 58 [ > ]

Hlášení ze dne 30.08

Prosíme rodiče dětí Základní a mateřské školy Nížkovice, aby si nahlásili obědy a svačinky na první zářijový týden a to ve školní jídelně na telefonním čísle 544 222 629 nebo na e-mail školní jídelny (jidelnanizkovice zavináč seznam tečka cz). ------- Slavnostní zahájení školního roku proběhne v pondělí 4. 9. 2017 v 10,00 hodin na návsi "pod lípou". V případě nepříznivého počasí se zahájí školní rok v sokolovně. ----- Vážení občané, v rámci svozu a likvidace objemného odpadu v naší obci nechal obecní úřad přistavit velkoobjemový kontejner, který bude od čtvrtka 31.8.2017 do neděle 3.9.2017 umístěn za Mateřskou školou. Do kontejneru je možné odložit: kočárky, starý nábytek, pračky apod. Do kontejneru se nesmí ukládat: výbušné a tlakové nádoby, hořlaviny, vyjeté oleje, léky, autobaterie, zářivky, domovní a stavební odpad. Dále se nesmí do kontejneru ukládat ledničky a televizory. Žádáme občany, aby na kontejner uložili odpad jen ten, který tam patří a kontejner nepřekládali. Děkujeme. ------ Stárci z Nížkovic oznamují, že zvaní na hody proběhne v neděli 3. září 2017 od 10:00 hodin.

Hlášení ze dne 28.08

Vážení občané, v rámci svozu a likvidace objemného odpadu v naší obci nechal obecní úřad přistavit velkoobjemový kontejner, který bude od čtvrtka 31.8.2017 do neděle 3.9.2017 umístěn za Mateřskou školou. Do kontejneru je možné odložit: kočárky, starý nábytek, pračky apod. Do kontejneru se nesmí ukládat: výbušné a tlakové nádoby, hořlaviny, vyjeté oleje, léky, autobaterie, zářivky, domovní a stavební odpad. Dále se nesmí do kontejneru ukládat ledničky a televizory. Žádáme občany, aby na kontejner uložili odpad jen ten, který tam patří a kontejner nepřekládali. Děkujeme. ------- Stárci z Nížkovic oznamují, že zvaní na hody proběhne v neděli 3. září 2017 od 10:00 hodin. ------- Drůbežárna Prace bude v úterý 29. 8. v 10:15 hod. prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks, brojlerová káčata a kuřata, husokačeny, krůty a krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak budou vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks. ------ Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás dnes bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%.

Hlášení ze dne 25.08

Starosta obce svolává na středu 30.8.2017 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice do zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hod. Navržený program: 1) Určení ověřovatelů zápisu, 2) Schválení programu zasedání, 3) Zpráva o činnosti od posledního veřejného ZO, 4) Schválení rozpočtové opatření č. 8/2017, 5) Schválení složení finančního a kontrolního výboru a kulturní komise ,6) Schválení smlouvy o poskytnutí finanční dotace DSO Ligary, 7) Výběr a schválení pojišťovny pro pojištění majetku obce, 8) Schválení prodeje pozemků V sadech , 9) Seznámení s postupem prací – výstavba inženýrských sítí V sadech, 10) Diskuse. Občané jsou srdečně zváni --------------- Obec Nížkovice spolu s dobrovolníky z Nížkovic a SK Nížkovice zvou všechny děti i rodiče na „Pohádkový les“. Na dobrodružnou cestu se vydáme v sobotu 2. září 2017 od 14:00 do 15:30 hodin z fotbalového hřiště. Čeká Vás kouzelná cesta pohádkovou říší, spousta zábavy, pohádkových postav, dovednostních a vědomostních úkolů, her a soutěží ... Cesta vede lesem a polní cestou, proto není vhodná pro kočárky. V cíli bude připraven táborák. Občerstvení zajištěno. V případě nepříznivého počasí se akce ruší. ---------------- Obec Nížkovice ve spolupráci s místní knihovnou Vás zvou na zájezd „ Vše o bylinkách“, který se uskuteční ve čtvrtek 14. září 2017. Prohlédnete si zahradu Mgr. Podhorné – přední české odbornice na využití léčivých sil bylin a navštívíte zámek v Boskovicích. Více informací naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu a na internetových stránkách obce. Zájemci se mohou hlásit do čtvrtka 31.8.2017 v kanceláři obecního úřadu nebo v místní knihovně. Pokud nebude naplněna kapacita autobusu, zájezd bude zrušen. -------- SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v neděli 27.8.2017 od 16:30 h odehraje na místním hřišti mistrovské utkání mužstvo mužů “A“ Nížkovice – Kroužek. Přijďte povzbudit naše hráče! -------- Výkupna Křižanovice oznamuje, že od neděle 27. srpna 2017 zahajuje výkup padaných jablek. Výkupní cena je 2kč/kg. Výkupní doba je ve středu a v neděli od 14:00 do 16:00 hodin. Výkup pro firmu Ovexim Kroměříž provádí Jan Šolc, Křižanovice

Hlášení ze dne 23.08

Obec Nížkovice spolu s dobrovolníky z Nížkovic a SK Nížkovice zvou všechny děti i rodiče na „Pohádkový les“. Na dobrodružnou cestu se vydáme v sobotu 2. září 2017 od 14:00 do 15:30 hodin z fotbalového hřiště. Čeká Vás kouzelná cesta pohádkovou říší, spousta zábavy, pohádkových postav, dovednostních a vědomostních úkolů, her a soutěží ... Cesta vede lesem a polní cestou, proto není vhodná pro kočárky. V cíli bude připraven táborák. Občerstvení zajištěno. V případě nepříznivého počasí se akce ruší. ------- Obec Nížkovice ve spolupráci s místní knihovnou Vás zvou na zájezd „ Vše o bylinkách“, který se uskuteční ve čtvrtek 14. září 2017. Prohlédnete si zahradu Mgr. Podhorné – přední české odbornice na využití léčivých sil bylin a navštívíte zámek v Boskovicích. Více informací naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu a na internetových stránkách obce. Zájemci se mohou hlásit do čtvrtka 31.8.2017 v kanceláři obecního úřadu nebo v místní knihovně. Pokud nebude naplněna kapacita autobusu, zájezd bude zrušen. ----- Výkupna Křižanovice oznamuje, že od neděle 27. srpna 2017 zahajuje výkup padaných jablek. Výkupní cena je 2kč/kg. Výkupní doba je ve středu a v neděli od 14:00 do 16:00 hodin. Výkup pro firmu Ovexim Kroměříž provádí Jan Šolc, Křižanovice ---- Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás dnes bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%.

Hlášení ze dne 22.08

Vedoucí knihovny oznamuje čtenářům, že z technických důvodů bude dnes knihovna uzavřena. Náhradní termín je ve čtvrtek 24.8.2017 od 15:30 do 18:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 58 [ > ]

 

Náhodná fotka Letecký snímek obce 78

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 22.09

SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v neděli 24.9.2017 od 15:30 h odehraje mistrovské utkání mužstvo mužů “A“ Nížkovice – Velešovice. Přijďte povzbudit naše hráče!

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Patička stránky