Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 53 [ > ]

Hlášení ze dne 26.06

Vážení občané, dozrává ovoce a blíží se čas sklizně plodin. S tím také nastává období, kdy se množí krádeže polních plodin. Z tohoto důvodu se s okamžitou platností nařizuje zákaz vstupu na cizí pozemky. Zároveň žádáme občany, aby si všímali svého okolí a podezřelé okolnosti hlásili na obecní úřad. ----- Upozorňujeme občany na výstrahu Českého hydrometeorologického ústavu vydanou dnes a platnou do středeční (28.6.2017) 22:00 hodiny. V jižní polovině území jsou a postupně se dále budou zvyšovat podmínky nebezpečí pro vznik požárů. Vyvarujte se proto činnostem, které by mohly vést ke vzniku požárů. -------- Tělocvičná jednota Sokol Nížkovice pořádá v sobotu 1. července 2017 turnaj v nohejbale trojic. Turnaj se uskuteční na zpevněné ploše za mateřskou školkou. Propozice turnaje budou poskytnuty při prezentaci. Začátek ve 13:00 hodin (prezentace od 12:30 hodin). Turnaj je určen pro místní sportovce starší 17 let. Startovné pro celý tým činí 250,- Kč. Ceny a občerstvení zajištěno. ------- Společnost FenStar se sídlem v Hodějicích, úspěšný výrobce oken a dveří přijímá do svých řad nové zaměstnance do výroby. Požadavky: manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, pracovitost, ochota učit se novým věcem. Všem zaměstnancům nabízíme: plnohodnotný 13. plat, příspěvek na dovolenou 5.000 Kč/rok, věcné a finanční dary při životním jubileu, zvýhodněný mobilní tarif pro dvě Vámi zvolená telefonní čísla , zaměstnanecké slevy na výrobky, 5 týdnů dovolené, doprava do zaměstnání firemním autobusem, kvalitní osobní ochranné pracovní pomůcky a další. V případě zájmu zašlete svůj životopis na emailovou adresu: KARIERA@FENSTAR.COM nebo volejte na tel. číslo: 544 146 411.

Hlášení ze dne 23.06

Jihomoravská plynárenská, a.s. oznamuje občanům, že od dnešního dne bude provádět odečet stavů plynoměrů z důvodu ročního vyúčtování. Taktéž budou odečítány stavy plynoměrů jiných energetických společností. ----- Upozorňujeme občany na nově vydanou výstrahu Českého hydrometeorologického ústavu před vznikem požárů, rozšířenou o varování před vysokými teplotami v sobotu 24.6.2017 na jižní Moravě. Vyvarujte se prosím činnostem, které by mohly vést ke vzniku požárů. Z důvodu možného přehřátí a dehydratace organismu doporučujeme: omezit tělesnou zátěž a nepobývat na přímém slunci, nenechávat děti, ale i zvířata, na přímém slunci, zejména ve stojících autech, zvýšit konzumaci nápojů, při pobytu na přímém slunci používat ochranné prostředky, věnovat zvýšenou pozornost malým dětem, nemocným a starším občanům. Bližší informace naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu. -------- Tělocvičná jednota Sokol Nížkovice pořádá v sobotu 1. července 2017 turnaj v nohejbale trojic. Turnaj se uskuteční na zpevněné ploše za mateřskou školkou. Propozice turnaje budou poskytnuty při prezentaci. Začátek ve 13:00 hodin (prezentace od 12:30 hodin). Turnaj je určen pro místní sportovce starší 17 let. Startovné pro celý tým činí 250,- Kč. Ceny a občerstvení zajištěno. ----- U bytovek u hřiště byl nalezen klíč. Majitel si jej může vyzvednout v kanceláři OÚ Nížkovice.

Hlášení ze dne 21.06

Tajemník Městského úřadu Slavkov u Brna vyhlašuje výběrové řízení na místo ÚČETNÍ. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín případného nástupu srpen 2017. Platové zařazení třída 7. Přihlášky je nutno podat do 30.6.2017 do 12.00 hodin na podatelnu MěÚ Slavkov u Brna nebo na adresu města Slavkova. Bližší informace naleznete na úřední desce před obecním úřadem nebo na internetových stránkách obce. --------- Tělocvičná jednota Sokol Nížkovice pořádá v sobotu 1. července 2017 turnaj v nohejbale trojic. Turnaj se uskuteční na zpevněné ploše za mateřskou školkou. Propozice turnaje budou poskytnuty při prezentaci. Začátek ve 13:00 hodin (prezentace od 12:30 hodin). Turnaj je určen pro místní sportovce starší 17 let. Startovné pro celý tým činí 250,- Kč. Ceny a občerstvení zajištěno. -------- Oznamujeme občanům, kteří nemají uhrazený poplatek za odpad na druhé pololetí roku 2017, že je třeba ho uhradit do 30. června 2017, v úřední dny, to je v pondělí a ve středu, v kanceláři obecního úřadu Nížkovice. ------- Upozorňujeme občany na stále platnou výstahu Českého hydrometeorologického ústavu před vznikem požárů. Vyvarujte se prosím činnostem, které by mohly vést ke vzniku požárů. Bližší informace naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu.

Hlášení ze dne 19.06

Starosta obce svolává na zítra, tj. úterý 20.6.2017 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice do zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hodin. Navržený program: 1) Určení ověřovatelů zápisu , 2) Schválení programu zasedání, 3) Zpráva o činnosti od posledního veřejného ZO, 4) Schválení účetní závěrky ZŠ a MŠ Nížkovice za rok 2016 a rozdělení HV za rok 2016, 5) Schválení závěrečného účtu obce za rok 2016, 6) Schválení účetní závěrky obce za rok 2016, 7) Schválení dodavatele nábytku – jídelna ZŠ a MŠ, 8) Schválení dodavatele opravy podlah v ZŠ, 9) Schválení dodavatele koberce do MŠ, 10) Schválení RO č.6/2017, 11) Schválení podmínek provozu MŠ o letních prázdninách, 12) Schválení prodeje pozemků parc. č. 1454/1 a parc. č. 1456/1 ,13) Schválení smlouvy o poskytnutí dotace z rozpočtu JMK, 14) Schválení žádosti o zahájení pozemkových úprav v katastru Nížkovice, 15) Schválení dodavatele „výstavba komunikace a inženýrských sítí pro novou výstavbu rodinných domů včetně smlouvy o dílo, 16) Schválení úvěru pro výstavbu komunikace a inženýrských sítí včetně smlouvy, 17) Diskuse. Občané jsou srdečně zváni ------------ Český hydrometeorologický ústav vydal dnes výstrahu před vznikem požárů, která platí až do odvolání. Vyvarujte se prosím činnostem, které by mohly vést ke vzniku požárů, tzn. v přírodě, ale i jinde nerozdělávat oheň, nevypalovat trávu, neodhazovat cigaretové nedopalky na zem, nepoužívat přenosné vařiče a jiné zdroje otevřeného ohně, řídit se místními vyhláškami a zákazy, které mohou být vydány a dbát na úsporné hospodaření s vodou.

Hlášení ze dne 16.06

Tajemník Městského úřadu Slavkov u Brna vyhlašuje výběrové řízení na místo ÚČETNÍ. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín případného nástupu srpen 2017. Platové zařazení třída 7. Přihlášky je nutno podat do 30.6.2017 do 12.00 hodin na podatelnu MěÚ Slavkov u Brna nebo na adresu města Slavkova. Bližší informace naleznete na úřední desce před obecním úřadem nebo na internetových stránkách obce. --------- Firma Kuřice, s.r.o. se sídlem ve východních Čechách, nabízí občanům možnost objednat si kvalitní kuřice s dovozem až do kurníku. Bližší informace o druzích, cenách a termínech dovozu, včetně kontaktů na prodejce naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 53 [ > ]

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 28.07

Vedoucí pošty Nížkovice oznamuje, že z provozních důvodů bude pošta ve dnech 1. a 2.8.2017, tj. v úterý a ve středu, otevřena od 8:00 do 10:30 hodin. Odpoledne bude zavřeno. -------- Obec Němčany z...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

KRÁLOVSTVÍ KOMETY

Patička stránky