Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 75 [ > ]

Hlášení ze dne 22.01.2020

Obec Nížkovice zve všechny občany na VEPŘOVÉ HODY, které se konají v sobotu 25.1.2020 na prostranství za MŠ Nížkovice. Prodej vepřových specialit bude zahájen v 10:00 hodin. V případě zájmu o polévku nutno přinést nádobu s sebou. Veškerý výtěžek bude použit obcí na financování akcí pro děti.----- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky ve spolupráci s Českou poštou zřídila od ledna 2020 nové kontaktní místo na Poště Partner Nížkovice . Na kontaktním místě je pro občany zajištěn informační servis a služby v rozsahu podatelny. Mimo jiné zde můžete vyřídit registraci k největší zaměstnanecké zdravotní pojišťovně, podat žádost o příspěvky z preventivních programů, provést registraci novorozence nebo podat přehled OSVČ.

Hlášení ze dne 20.01.2020

Obec Nížkovice zve všechny občany na VEPŘOVÉ HODY, které se konají v sobotu 25.1.2020 na prostranství za MŠ Nížkovice. Prodej vepřových specialit bude zahájen v 10:00 hodin. V případě zájmu o polévku nutno přinést nádobu s sebou. Veškerý výtěžek bude použit obcí na financování akcí pro děti. ----- Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 22.1.2020 od 8:30 do 8:45 h, prodávat brambory z Vysočiny 15,- Kč/kg , cibuli, český česnek 120,-Kč/kg, jablka na uskladnění od 19,- Kč/kg, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále nabízíme český med a olejové svíčky 10,- Kč/ks. ------ Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky ve spolupráci s Českou poštou zřídila od ledna 2020 nové kontaktní místo na Poště Partner Nížkovice . Na kontaktním místě je pro občany zajištěn informační servis a služby v rozsahu podatelny. Mimo jiné zde můžete vyřídit registraci k největší zaměstnanecké zdravotní pojišťovně, podat žádost o příspěvky z preventivních programů, provést registraci novorozence nebo podat přehled OSVČ.

Hlášení ze dne 15.01.2020

Obec Nížkovice vás srdečně zve na již XXII. Obecní ples, který se bude konat v sobotu 18. ledna 2020 od 20:00 hod. v sále místní sokolovny. K tanci a poslechu hrají Hroši z Brna. Zajištěna je bohatá tombola a občerstvení. Vstupné je 120,- Kč. ------- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky ve spolupráci s Českou poštou zřídila od ledna 2020 nové kontaktní místo na Poště Partner Nížkovice . Na kontaktním místě je pro občany zajištěn informační servis a služby v rozsahu podatelny. Mimo jiné zde můžete vyřídit registraci k největší zaměstnanecké zdravotní pojišťovně, podat žádost o příspěvky z preventivních programů, provést registraci novorozence nebo podat přehled OSVČ. -------- ČZS Slavkov u Brna zajišťuje pro zájemce bramborovou sadbu od pěstitele z Vysočiny v několika odrůdách. Balení je po 25 kg, předpokládaná cena 15.- Kč/kg. Objednávky s udáním odrůdy, počtem kilogramů, adresou a číslem telefonu nebo e-mailovou adresou pro zpětnou informaci o prodeji přijímají v domě zahrádkářů na ulici Čs. armády č.p. 252 do 15. února 2020 nebo také na e- mailové adrese zahradkari.slavkovubrna@seznam.cz. Více informací naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu.

Hlášení ze dne 13.01.2020

Vážení občané, při sobotní TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRCE se v naší obci vybralo 22.162 ,- Kč. Všem dárcům, kteří do sbírky přispěli, děkuje Česká katolická charita. ----- Obec Nížkovice vás srdečně zve na již XXII. Obecní ples, který se bude konat v sobotu 18. ledna 2020 od 20:00 hod. v sále místní sokolovny. K tanci a poslechu hrají Hroši z Brna. Zajištěna je bohatá tombola a občerstvení. Vstupné je 120,- Kč. -------- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky ve spolupráci s Českou poštou zřídila od ledna 2020 nové kontaktní místo na Poště Partner Nížkovice . Na kontaktním místě je pro občany zajištěn informační servis a služby v rozsahu podatelny. Mimo jiné zde můžete vyřídit registraci k největší zaměstnanecké zdravotní pojišťovně, podat žádost o příspěvky z preventivních programů, provést registraci novorozence nebo podat přehled OSVČ. ------- Kominictví Martin Prokopec Troubky nabízí kominické služby všeho druhu. Provádí kontroly a čištění komínů na tuhá, plynná a kapalná paliva(LTO) včetně vystavení zprávy o provedení kontroly/čištění komínů dle vyhlášky č.34/2016sb. Cena činí 350,- Kč za průduch se zprávou na 1 rok. Dále provádí revize některých kotlů na tuhá paliva s platností nově na 3 roky. Po domluvě je možná menší oprava komínů nebo možnost vyfrézování komínu od dehtu. Pro objednávku volejte nebo posílejte SMS s kompletní adresou na tel.: 602 477 044.

Hlášení ze dne 10.01.2020

Vážení občané, v sobotu 11. ledna 2020 od 13:00 hodin proběhne v naší obci TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA České katolické charity. Vedoucí skupinek koledníků budou mít u sebe průkazku s plnou mocí k provádění sbírky. Prosíme občany, aby svou štědrostí přispěli na pomoc lidem u nás i v zahraničí. Děkujeme.

Hlášení ze dne 08.01.2020

Vážení občané, v sobotu 11. ledna 2020 od 13:00 hodin proběhne v naší obci TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA České katolické charity. Vedoucí skupinek koledníků budou mít u sebe průkazku s plnou mocí k provádění sbírky. Prosíme občany, aby svou štědrostí přispěli na pomoc potřebným lidem u nás i v zahraničí. Děkujeme. ----- Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky ve spolupráci s Českou poštou zřídila od ledna 2020 nové kontaktní místo na Poště Partner Nížkovice . Na kontaktním místě je pro občany zajištěn informační servis a služby v rozsahu podatelny. Mimo jiné zde můžete vyřídit registraci k největší zaměstnanecké zdravotní pojišťovně, podat žádost o příspěvky z preventivních programů, provést registraci novorozence nebo podat přehled OSVČ. ------- Společnost FenStar se sídlem v Hodějicích, úspěšný výrobce oken a dveří, přeje všem svým zaměstnancům povedený vstup do nového roku. V současné době přijmeme do svých řad zaměstnance na pozice do výroby. Bližší informace naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu.

Hlášení ze dne 06.01.2020

Vážení občané, v sobotu 11. ledna 2020 od 13:00 hodin proběhne v naší obci TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA České katolické charity. Vedoucí skupinek koledníků budou mít u sebe průkazku s plnou mocí k provádění sbírky. Prosíme občany, aby svou štědrostí přispěli na pomoc potřebným lidem u nás i v zahraničí. Děkujeme. ----- Vážení občané, od 1.1.2020 nabyly účinnosti zaktualizované obecně závazné vyhlášky obce Nížkovice. K nahlédnutí jsou v kanceláři obecního úřadu v úředních dnech a na elektronické úřední desce obce. Prosíme všechny občany, aby se seznámili s jejich obsahem. -------- Vedoucí knihovny žádá čtenáře, kteří mají knihy půjčené déle jak 3 měsíce, aby je neprodleně vrátili do knihovny. Děkujeme ------- Společnost FenStar se sídlem v Hodějicích, úspěšný výrobce oken a dveří, přeje všem svým zaměstnancům povedený vstup do nového roku. V současné době přijmeme do svých řad zaměstnance na pozice do výroby. Bližší informace naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu.

Hlášení ze dne 30.12.2019

Obec Nížkovice a Český zahrádkářský svaz Nížkovice Vás srdečně zvou na již tradiční UKONČENÍ ROKU. Sejdeme se v úterý 31. prosince 2019 v 19:30 hod. na návsi. Společně zhlédneme ohňostroj a ochutnáme silvestrovský punč, který připraví Český zahrádkářský svaz Nížkovice. Těšíme se na Vás! ------- Oznamujeme občanům, že z důvodu vánočních svátků je svoz odpadu po novém roce posunutý o jeden den. Vývozy v naší obci budou probíhat ve čtvrtek 2.1.2020. Děkujeme za pochopení. -------- TJ Sokol Nížkovice pořádá 1.1.2020 tradiční „Novoroční výšlap na Jalovák“. Start ve 13:00 hodin z návsi. Přijďte se projít po Silvestrovské oslavě. Občerstvení v hospodě U Hříbka.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 75 [ > ]

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 22.01

Obec Nížkovice zve všechny občany na VEPŘOVÉ HODY, které se konají v sobotu 25.1.2020 na prostranství za MŠ Nížkovice. Prodej vepřových specialit bude zahájen v 10:00 hodin. V případě zájmu o polév...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky