Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 88 [ > ]

Hlášení ze dne 21.11

Nížkovické ženy a obec Nížkovice Vás srdečně zvou na Kateřinskou zábavu, která se koná v sobotu 24. listopadu 2018 od 20:00 hodin v sále místní sokolovny. K tanci a poslechu hraje kapela Relax band Křenovice. Připravena bohatá tombola. Občerstvení zajištěno. ------- Obec Nížkovice nabízí k prodeji tvrdé palivové dříví v délkách 3 – 4 m, volně ložené v terénu. Více info poskytne starosta obce. ------- Kominictví Ságl bude ve dnech 22. a 23. listopadu 2018 tj. ve čtvrtek a pátek provádět v naší obci kontrolu a čištění spalinových cest. Zájemci se mohou objednat na telefonním čísle 603 369 178. ------- Centrum Ententyky Vás zve na 12. benefiční Vánoční jarmark spojený s prodejní výstavou montessori pomůcek a didaktických hraček, který se koná v kulturním domě v Heršpicích v neděli 25.11. od 14 hodin. Jarmark nabídne kromě klasických vánočních výrobků i věnce, ozdoby či domácí potraviny. Můžete zde také ochutnat pravý vánoční punč, starodávné placky a domácí vánoční cukroví. V rámci akce proběhne i výstava heršpických betlémů a ukázka řezbářské práce od místního rodáka pana Jiřího Olšanského. Dále zde budou zastoupeny firmy nabízející montessori pomůcky a jiné didaktické a kreativní hračky pro děti. Do programu bude opět zařazena soutěž o „Nejchutnější vánočku“. Své vánočky můžete přihlásit i Vy na tel. 777 678 988 nebo na emailu centrum@ententyky.eu. Výtěžek celé akce bude věnován na zajištění volnočasových aktivit pro děti. Na všechny návštěvníky se těší tým Centra Ententyky. --------- Stavebniny Starex v Nesvačilce oznamují, že zahájily prodej adventních věnců, svícnů a různých vánočních dekorací. Dále zde najdete vykrajovátka, formičky, talíře na cukroví a jiné potřeby pro pečení.. Své blízké můžete na Vánoce potěšit zakoupením dárkového poukazu.

Hlášení ze dne 19.11

Nížkovické ženy a obec Nížkovice Vás srdečně zvou na Kateřinskou zábavu, která se koná v sobotu 24. listopadu 2018 od 20:00 hodin v sále místní sokolovny. K tanci a poslechu hraje kapela Relax band Křenovice. Připravena je bohatá tombola. Občerstvení zajištěno. ------ Obec Nížkovice nabízí k prodeji tvrdé palivové dříví v délkách 3 – 4 m, volně ložené v terénu. Více info poskytne starosta obce.

Hlášení ze dne 16.11

Základní organizace Českého svazu chovatelů ve Slavkově u Brna pořádá ve dnech 16. a 17. listopadu 2018 ve výstavní hale chovatelů na Polní ulici č.p. 1423 ve Slavkově u Brna výstavu králíků, okrasných holubů, hrabavé drůbeže, okrasného ptactva, morčat. Bude vystaveno asi 800 zvířat různých plemen a barevných rázů, což bude pro návštěvníky a hlavně pro děti velmi zajímavá podívaná. Na výstavě je zajištěno občerstvení a tombola. Zveme občany k návštěvě této výstavy a podpoře chovatelství v naší oblasti.

Hlášení ze dne 14.11

Vedoucí pošty Nížkovice oznamuje občanům, že v pátek 16.11.2018 bude pošta otevřena pouze dopoledne od 8:00 do 10:30 hodin. Odpoledne bude zavřeno. Děkujeme za pochopení. ------- Základní organizace Českého svazu chovatelů ve Slavkově u Brna pořádá ve dnech 16. a 17. listopadu 2018 ve výstavní hale chovatelů na Polní ulici č.p. 1423 ve Slavkově u Brna výstavu králíků, okrasných holubů, hrabavé drůbeže, okrasného ptactva, morčat. Bude vystaveno asi 800 zvířat různých plemen a barevných rázů, což bude pro návštěvníky a hlavně pro děti velmi zajímavá podívaná. Na výstavě je zajištěno občerstvení a tombola. Zveme občany k návštěvě této výstavy a podpoře chovatelství v naší oblasti.

Hlášení ze dne 13.11

Vedoucí pošty oznamuje občanům, že z provozních důvodů bude pošta dnes otevřena od 8:45 do 10:00 hodin, odpoledne bude zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 88 [ > ]

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 21.11

Nížkovické ženy a obec Nížkovice Vás srdečně zvou na Kateřinskou zábavu, která se koná v sobotu 24. listopadu 2018 od 20:00 hodin v sále místní sokolovny. K tanci a poslechu hraje kapela Relax band...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky