Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 90 [ > ]

Hlášení ze dne 21.11

Nížkovické ženy a obec Nížkovice Vás srdečně zvou na Kateřinskou zábavu, která se koná v sobotu 24. listopadu 2018 od 20:00 hodin v sále místní sokolovny. K tanci a poslechu hraje kapela Relax band Křenovice. Připravena bohatá tombola. Občerstvení zajištěno. ------- Obec Nížkovice nabízí k prodeji tvrdé palivové dříví v délkách 3 – 4 m, volně ložené v terénu. Více info poskytne starosta obce. ------- Kominictví Ságl bude ve dnech 22. a 23. listopadu 2018 tj. ve čtvrtek a pátek provádět v naší obci kontrolu a čištění spalinových cest. Zájemci se mohou objednat na telefonním čísle 603 369 178. ------- Centrum Ententyky Vás zve na 12. benefiční Vánoční jarmark spojený s prodejní výstavou montessori pomůcek a didaktických hraček, který se koná v kulturním domě v Heršpicích v neděli 25.11. od 14 hodin. Jarmark nabídne kromě klasických vánočních výrobků i věnce, ozdoby či domácí potraviny. Můžete zde také ochutnat pravý vánoční punč, starodávné placky a domácí vánoční cukroví. V rámci akce proběhne i výstava heršpických betlémů a ukázka řezbářské práce od místního rodáka pana Jiřího Olšanského. Dále zde budou zastoupeny firmy nabízející montessori pomůcky a jiné didaktické a kreativní hračky pro děti. Do programu bude opět zařazena soutěž o „Nejchutnější vánočku“. Své vánočky můžete přihlásit i Vy na tel. 777 678 988 nebo na emailu centrum@ententyky.eu. Výtěžek celé akce bude věnován na zajištění volnočasových aktivit pro děti. Na všechny návštěvníky se těší tým Centra Ententyky. --------- Stavebniny Starex v Nesvačilce oznamují, že zahájily prodej adventních věnců, svícnů a různých vánočních dekorací. Dále zde najdete vykrajovátka, formičky, talíře na cukroví a jiné potřeby pro pečení.. Své blízké můžete na Vánoce potěšit zakoupením dárkového poukazu.

Hlášení ze dne 19.11

Nížkovické ženy a obec Nížkovice Vás srdečně zvou na Kateřinskou zábavu, která se koná v sobotu 24. listopadu 2018 od 20:00 hodin v sále místní sokolovny. K tanci a poslechu hraje kapela Relax band Křenovice. Připravena je bohatá tombola. Občerstvení zajištěno. ------ Obec Nížkovice nabízí k prodeji tvrdé palivové dříví v délkách 3 – 4 m, volně ložené v terénu. Více info poskytne starosta obce.

Hlášení ze dne 16.11

Základní organizace Českého svazu chovatelů ve Slavkově u Brna pořádá ve dnech 16. a 17. listopadu 2018 ve výstavní hale chovatelů na Polní ulici č.p. 1423 ve Slavkově u Brna výstavu králíků, okrasných holubů, hrabavé drůbeže, okrasného ptactva, morčat. Bude vystaveno asi 800 zvířat různých plemen a barevných rázů, což bude pro návštěvníky a hlavně pro děti velmi zajímavá podívaná. Na výstavě je zajištěno občerstvení a tombola. Zveme občany k návštěvě této výstavy a podpoře chovatelství v naší oblasti.

Hlášení ze dne 14.11

Vedoucí pošty Nížkovice oznamuje občanům, že v pátek 16.11.2018 bude pošta otevřena pouze dopoledne od 8:00 do 10:30 hodin. Odpoledne bude zavřeno. Děkujeme za pochopení. ------- Základní organizace Českého svazu chovatelů ve Slavkově u Brna pořádá ve dnech 16. a 17. listopadu 2018 ve výstavní hale chovatelů na Polní ulici č.p. 1423 ve Slavkově u Brna výstavu králíků, okrasných holubů, hrabavé drůbeže, okrasného ptactva, morčat. Bude vystaveno asi 800 zvířat různých plemen a barevných rázů, což bude pro návštěvníky a hlavně pro děti velmi zajímavá podívaná. Na výstavě je zajištěno občerstvení a tombola. Zveme občany k návštěvě této výstavy a podpoře chovatelství v naší oblasti.

Hlášení ze dne 13.11

Vedoucí pošty oznamuje občanům, že z provozních důvodů bude pošta dnes otevřena od 8:45 do 10:00 hodin, odpoledne bude zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 ... 90 [ > ]

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 12.12

Starosta obce svolává na pondělí 17.12.2018 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice do zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hodin. Jednotlivé body navrženého programu naleznete...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky