Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 109 [ > ]

Hlášení ze dne 14.08.2019

Obec Nížkovice pořádá dne 21. září 2019 jednodenní zájezd do Velkého Mederu (termálního koupaliště). Přihlášky lze podávat u paní Zdenky Kocmanové, Nížkovice číslo popisné 52, telefon 603 772 216. Více informací naleznete na vývěsce vedle OÚ a na internetových stránkách obce. ---------- Centrum Ententyky Vás zve na Dožínkovou slavnost, která proběhne dne 17.8. od 14:30 v Heršpicích. Akce začíná průvodem s povozem přes obec k obecnímu úřadu, kde vystoupí děti z místního folklórního kroužku. K tanci a poslechu bude hrát cimbálová kapela Konopjan. Na akci bude možné zakoupit občerstvení nebo domácí produkty - marmelády, sirupy, zeleninu, cukrovinky, mléčné výrobky z kozí farmy či mýdla, šperky a dekorace ruční výroby. Předpokládaný konec slavnosti je v 18 hodin, vstupné je dobrovolné. V případě nepříznivého počasí se vše přesune do sálu kulturního domu.

Hlášení ze dne 09.08.2019

SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v neděli 11.8.2019 od 16:30 hodin sehraje na místním hřišti mistrovské utkání mužstvo mužů „A“ Nížkovice – Bošovice „A“. Přijďte povzbudit naše hráče! ------- Obec Nížkovice pořádá dne 21. září 2019 jednodenní zájezd do Velkého Mederu (termálního koupaliště). Odjezd z Nížkovic v 5:30 hod. od obecního úřadu. Návrat do Nížkovic přibližně ve 21:00 hodin. Cena 430,- Kč za osobu. V ceně je doprava, vstupné do termálního koupaliště a pojištění. S sebou občanský průkaz nebo pas, eura na případné občerstvení. Platba při přihlášení. Přihlášky lze podávat u paní Zdenky Kocmanové, Nížkovice číslo popisné 52, telefon 603 772 216. Do přihlášky nutno uvést jméno a příjmení, adresu, datum narození. Zájezd je určen přednostně pro občany Nížkovic, ostatní zájemci budou osloveni v případě nenaplnění kapacity autobusu. ------- Dlouhodobě zavedená firma FORMAT 1 v Křenovicích hledá zámečníka – svářeče (CO2,TIG) pro práci v dílně, ojediněle v terénu. Zajímavá zakázková, kusová (nikoliv sériová) výroba.Práce v kolektivu. Jednosměnný provoz. Požadujeme zájem o práci, tvůrčí přístup, solidní jednání. Řidičský průkaz sk. B podmínkou.

Hlášení ze dne 07.08.2019

SK Nížkovice upozorňuje občany, že na fotbalovém hřišti byl položen jed na myši.----- V katastru obce Nížkovice byl nalezen SKUTR, majitel se může přihlásit na OÚ Nížkovice.----- Obec Nížkovice pořádá dne 21. září 2019 jednodenní zájezd do Velkého Mederu (termálního koupaliště). Přihlášky lze podávat u paní Zdenky Kocmanové, Nížkovice číslo popisné 52, telefon 603 772 216. Více informací naleznete na vývěsce vedle OÚ.----- Dlouhodobě zavedená firma FORMAT 1 v Křenovicích hledá zámečníka – svářeče (CO2,TIG) pro práci v dílně, ojediněle v terénu. Zajímavá zakázková, kusová (nikoliv sériová) výroba.Práce v kolektivu. Jednosměnný provoz. Požadujeme zájem o práci, tvůrčí přístup, solidní jednání. Řidičský průkaz sk. B podmínkou.

Hlášení ze dne 05.08.2019

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 7.8. od 8:30 do 8:45 , prodávat okurky nakladačky, borůvky, nové brambory ze Znojma,meruňky a broskve ze Strážnice, české rajčata, papriky,okurky,cibuli a česnek. Dále nabízíme olejové svíčky a další ovoce a zeleninu.----- Obec Nížkovice pořádá dne 21. září 2019 jednodenní zájezd do Velkého Mederu (termálního koupaliště). Odjezd z Nížkovic v 5:30 hod. od obecního úřadu. Návrat do Nížkovic přibližně ve 21:00 hodin. Cena 430,- Kč za osobu. V ceně je doprava, vstupné do termálního koupaliště a pojištění. S sebou občanský průkaz nebo pas, eura na případné občerstvení. Platba při přihlášení. Přihlášky lze podávat u paní Zdenky Kocmanové, Nížkovice číslo popisné 52, telefon 603 772 216. Do přihlášky nutno uvést jméno a příjmení, adresu, datum narození. Zájezd je určen přednostně pro občany Nížkovic, ostatní zájemci budou osloveni v případě nenaplnění kapacity autobusu.----- Dlouhodobě zavedená firma FORMAT 1 v Křenovicích hledá zámečníka – svářeče (CO2,TIG) pro práci v dílně, ojediněle v terénu. Zajímavá zakázková, kusová (nikoliv sériová) výroba.Práce v kolektivu. Jednosměnný provoz. Požadujeme zájem o práci, tvůrčí přístup, solidní jednání. Řidičský průkaz sk. B podmínkou.

Hlášení ze dne 31.07.2019

Doktorka Kučerová oznamuje, že ve dnech od 5.8. do 16.8.2019 bude mít dovolenou.----- Dlouhodobě zavedená firma FORMAT 1 v Křenovicích hledá zámečníka – svářeče (CO2,TIG) pro práci v dílně, ojediněle v terénu. Zajímavá zakázková, kusová (nikoliv sériová) výroba.Práce v kolektivu. Jednosměnný provoz. Požadujeme zájem o práci, tvůrčí přístup, solidní jednání. Řidičský průkaz sk. B podmínkou.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 109 [ > ]

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 23.08

Vážení občané, od pondělí 26.8. do 14.9. 2019 bude z důvodu opravy komunikace v obou směrech uzavřena silnice od hřiště na Kobeřice. Autobusová doprava zůstává bez omezení. Více informací naleznete...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky