Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 94 [ > ]

Hlášení ze dne 04.02

Starosta obce svolává na dnešní podvečer veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice do zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hodin. Jednotlivé body navrženého programu naleznete vyvěšeny na úřední desce před obecním úřadem nebo na elektronické úřední desce obce. Občané jsou srdečně zváni. ------ E.ON Distribuce, a.s. oznamuje, že ve dnech 6.-7. února 2019 tj. ve středu a ve čtvrtek bude provádět odečty stavů elektroměrů. Taktéž budou odečítány stavy elektroměrů jiných energetických společností. Žádáme tímto občany, kteří nebudou v těchto dnech k zastižení, aby nechali na viditelném místě lístek se stavem a výrobním číslem elektroměru. Děkujeme za vstřícnost. ------ Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu 6.2.2019 od 8:30 do 8:45h prodávat: brambory z Vysočiny, cibuli, český česnek, jablka na uskladnění, čerstvou hlívu ústřičnou, žampiony a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky. ------ Drůbežárna Prace bude ve středu 6.2.2019 v 10:00 hod. prodávat: kuřice červené za 170 Kč/ks, roční slepice za 90 Kč/ks, krmivo pro nosnice a králíky 120Kč/10kg balení a vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky za 10 Kč/ks. ------ E.ON Distribuce, a.s. oznamuje, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude ve čtvrtek 14. února 2019 přerušena dodávka elektrické energie od 8:00 do 16:00 hodin v ulici Josefa Rerycha. Prosíme občany, aby si mapku s vyznačením vypnuté oblasti prohlédli na vývěsce vedle obecního úřadu nebo na elektronické úřední desce obce v sekci „ostatní“. Děkujeme za pochopení.

Hlášení ze dne 01.02

Starosta obce svolává na pondělí 4.2.2019 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice do zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hodin. Jednotlivé body navrženého programu naleznete vyvěšeny na úřední desce před obecním úřadem nebo na elektronické úřední desce obce. Občané jsou srdečně zváni. ------ E.ON Distribuce, a.s. oznamuje, že ve dnech 6.-7. února 2019 tj. ve středu a ve čtvrtek bude provádět odečty stavů elektroměrů. Taktéž budou odečítány stavy elektroměrů jiných energetických společností. Žádáme tímto občany, kteří nebudou v těchto dnech k zastižení, aby nechali na viditelném místě lístek se stavem a výrobním číslem elektroměru. Děkujeme za vstřícnost. ------ Obec Nížkovice zve všechny občany na VEPŘOVÉ HODY, které se konají v sobotu 2.2.2019 na prostranství za MŠ Nížkovice. Prodej vepřových specialit bude zahájen v 10:00 hodin. V případě zájmu o polévku nutno přinést nádobu s sebou. Veškerý výtěžek bude použit obcí na financování akcí pro děti. ------ Obec Nížkovice pořádá DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL, který se bude konat v neděli 3.2.2019 od 15:00 hod v sokolovně. Celým programem vás provede Carolka Brno. Čekají vás hry, tanec, soutěže a drobné odměny . Děti mají vstup zdarma, doprovod 20,-Kč. Těšíme se na vás!

Hlášení ze dne 30.01

Starosta obce svolává na pondělí 4.2.2019 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice do zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hodin. Navržený program: 1) Určení ověřovatelů zápisu, 2) Schválení programu zasedání, 3) Zpráva o činnosti od posledního veřejného zasedání ZO, 4) Seznámení s RO 14/2018, 5) Schválení dodavatele komunální techniky, 6) Schválení záměru prodeje obecní techniky - traktor, 7) Diskuse. Občané jsou srdečně zváni. ------ Obec Nížkovice zve všechny občany na VEPŘOVÉ HODY, které se konají v sobotu 2.2.2019 na prostranství za MŠ Nížkovice. Prodej vepřových specialit bude zahájen v 10:00 hodin. V případě zájmu o polévku nutno přinést nádobu s sebou. Veškerý výtěžek bude použit obcí na financování akcí pro děti. ------- Obec Nížkovice pořádá DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL, který se bude konat v neděli 3.2.2019 od 15:00 hod v sokolovně. Celým programem vás provede Carolka Brno. Čekají vás hry, tanec, soutěže a drobné odměny . Děti mají vstup zdarma, doprovod 20,-Kč. Těšíme se na vás!

Hlášení ze dne 28.01

Obec Nížkovice zve všechny občany na VEPŘOVÉ HODY, které se konají v sobotu 2.2.2019 na prostranství za MŠ Nížkovice. Prodej vepřových specialit bude zahájen v 10:00 hodin. V případě zájmu o polévku nutno přinést nádobu s sebou. Veškerý výtěžek bude použit obcí na financování akcí pro děti. ----- Obec Nížkovice pořádá DĚTSKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL, který se bude konat v neděli 3.2.2019 od 15:00 hod v sokolovně. Celým programem vás provede Carolka Brno. Čekají vás hry, tanec, soutěže a drobné odměny . Děti mají vstup zdarma, doprovod 20,-Kč. Těšíme se na vás! ---- Vážení spoluobčané do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce se zimní slevou až 30 %. Firma nabízí: -návrh, výrobu a montáž nových pomníků, -renovaci stávajících pomníků, -sekání a obnova nápisů, -veškeré kamenické práce, -prodej a montáž náhrobních doplňků. Poradit popřípadě objednat si můžete za každého počasí ve středu 30.1.2019 od 9.00 do 9.30hod. na místním hřbitově.

Hlášení ze dne 25.01

Obec Nížkovice vás srdečně zve na již XXI. Obecní ples, který se bude konat v sobotu 26. ledna 2019 od 20:00 hod. v sále místní sokolovny. K tanci a poslechu hrají Hamrla Boys. V úvodu večera vystoupí tanečníci z taneční školy H+L Vyškov s ukázkou společenských tanců. Zajištěna je bohatá tombola a občerstvení. Vstupné je 120,- Kč.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 94 [ > ]

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 15.02

Oznamujeme občanům, že poplatky na rok 2019 se začnou vybírat od středy 20. února 2019, vždy v ÚŘEDNÍ DNY, to je v PONDĚLÍ a ve STŘEDU. Výše poplatků zůstává stejná jako v loňském roce, to je: - po...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky