Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 90 [ > ]

Hlášení ze dne 03.12

Základní a Mateřská škola Nížkovice zve děti, rodiče a všechny své příznivce na VÁNOČNÍ DÍLNIČKY A JARMARK, ve čtvrtek 6. prosince 2018 od 14:30 do 18:00 hodin v sále místní sokolovny. Přijďte si vyrobit nějakou drobnost k Vánocům a nasát předvánoční atmosféru. Občerstvení zajištěno. Vstupné na dílničky 50,- Kč. ----- Ordinace Dr. Hrozy informuje občany o novém zubním lékaři MDDr. Pilárovi, který bude ordinovat od ledna 2019 spolu s Dr. Hrozou na ulici B. Němcové 228 ve Slavkově u Brna. Případní zájemci se mohou objednávat do konce roku na tel. čísle 777 864 590. Od ledna pak na tel. čísle 774 953 107. ------- Pan Veselý Jaroslav bude v úterý 4.12.2018 od 12:15 do 12:30 hodin prodávat: kapr I. za 85,-/kg, kapr výběr za 95,-/kg, amur za 100,-/kg, tolstolobik za 62,-/kg a pstruh duhový za 175,-/kg. Dále prodává víno červené a bílé za 50,- Kč/l.

Hlášení ze dne 30.11

Základní a mateřská škola ve spolupráci s obcí Nížkovice srdečně zvou všechny občany na SLAVNOSTNÍ ROZSVĚCOVÁNÍ OBECNÍHO VÁNOČNÍHO STROMU, spojené s vystoupením dětí základní a mateřské školy a připomenutím tradičních vánočních zvyků. Sejdeme se v neděli 2. prosince 2018 v 16:00 hodin na návsi. Těšíme se na Vás! ----- Dovolujeme si vás pozvat na již 213. výročí bitvy u Slavkova, které je letos doprovázeno množstvím akcí připomínajících tuto významnou historickou událost. Více informací o jednotlivých akcích a termínech konání naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu, na internetových stránkách obce nebo na internetových stránkách pořadatele www.1805.cz

Hlášení ze dne 28.11

Základní a mateřská škola ve spolupráci s obcí Nížkovice srdečně zvou všechny občany na SLAVNOSTNÍ ROZSVĚCOVÁNÍ OBECNÍHO VÁNOČNÍHO STROMU, spojené s vystoupením dětí základní a mateřské školy a připomenutím tradičních vánočních zvyků. Sejdeme se v neděli 2. prosince 2018 v 16:00 hodin na návsi. Těšíme se na Vás! ------ Dovolujeme si vás pozvat na již 213. výročí bitvy u Slavkova, které je letos doprovázeno množstvím akcí připomínajících tuto významnou historickou událost. Více informací o jednotlivých akcích a termínech konání naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu, na internetových stránkách obce nebo na internetových stránkách pořadatele www.1805.cz ------- Vážení občané, v sobotu byla nalezena bílá fenka střední velikosti, huňatější srsti. Nemá obojek. Je přátelská, nebojí se lidí ani psů. Majitel se může přihlásit v kanceláři OÚ.

Hlášení ze dne 26.11

Základní a mateřská škola ve spolupráci s obcí Nížkovice srdečně zvou všechny občany na SLAVNOSTNÍ ROZSVĚCOVÁNÍ OBECNÍHO VÁNOČNÍHO STROMU, spojené s vystoupením dětí základní a mateřské školy a připomenutím tradičních vánočních zvyků. Sejdeme se v neděli 2. prosince 2018 v 16:00 hodin na návsi. Těšíme se na Vás!

Hlášení ze dne 23.11

Nížkovické ženy a obec Nížkovice Vás srdečně zvou na Kateřinskou zábavu, která se koná v sobotu 24. listopadu 2018 od 20:00 hodin v sále místní sokolovny. K tanci a poslechu hraje kapela Relax band Křenovice. Připravena bohatá tombola. Občerstvení zajištěno. ----- Obec Nížkovice nabízí k prodeji tvrdé palivové dříví v délkách 3 – 4 m, volně ložené v terénu. Více info poskytne starosta obce. ------- Centrum Ententyky Vás zve na 12. benefiční Vánoční jarmark spojený s prodejní výstavou montessori pomůcek a didaktických hraček, který se koná v kulturním domě v Heršpicích v neděli 25.11. od 14 hodin. Jarmark nabídne kromě klasických vánočních výrobků i věnce, ozdoby či domácí potraviny. Můžete zde také ochutnat pravý vánoční punč, starodávné placky a domácí vánoční cukroví. V rámci akce proběhne i výstava heršpických betlémů a ukázka řezbářské práce od místního rodáka pana Jiřího Olšanského. Dále zde budou zastoupeny firmy nabízející montessori pomůcky a jiné didaktické a kreativní hračky pro děti. Do programu bude opět zařazena soutěž o „Nejchutnější vánočku“. Své vánočky můžete přihlásit i Vy na tel. 777 678 988 nebo na emailu centrum@ententyky.eu. Výtěžek celé akce bude věnován na zajištění volnočasových aktivit pro děti. Na všechny návštěvníky se těší tým Centra Ententyky. ------ Dovolujeme si vás pozvat na již 213. výročí bitvy u Slavkova, které je letos doprovázeno množstvím akcí připomínajících tuto významnou historickou událost. Více informací o jednotlivých akcích a termínech konání naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu, na internetových stránkách obce nebo na internetových stránkách pořadatele www.1805.cz. --------- Stavebniny Starex v Nesvačilce oznamují, že zahájily prodej adventních věnců, svícnů a různých vánočních dekorací. Dále zde najdete vykrajovátka, formičky, talíře na cukroví a jiné potřeby pro pečení.. Své blízké můžete na Vánoce potěšit zakoupením dárkového poukazu.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 90 [ > ]

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 12.12

Starosta obce svolává na pondělí 17.12.2018 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice do zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hodin. Jednotlivé body navrženého programu naleznete...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky