Obsah stránky

Zahájení školního roku 3.9.2018

První školní den nás probudilo propršené ráno. Jakoby plakaly všechny oči budoucích i stávajících školáků, kteří smutní z toho, že už nám skončily prázdniny. Někteří s obavou či trémou, jiní s radostí a plni očekávání, ale přesto všichni jsme se již tradičně setkali v deset hodin na návsi pod lipou. Obloha se mezitím protrhala a paprsky deroucí se zpoza mraků příjemně přivítaly všechny přítomné. Společným setkáním jsme oslavili nový školní rok, naše prvňáčky i nové spolužáky. Pár slov pronesl i pan starosta obce Dušan Horák. Poté jsme se všichni přemístili do připravených tříd ve škole, kde žáci dostali prvotní důležité informace.

Novým dětem přejeme úspěšné vkročení do nové etapy jejich života, všem dětem, aby se jim ve školce a škole líbilo, a aby to bylo pro každého z nich místo získávání nových informací, zážitků a radostného setkávání s ostatními kamarády.

 

Fotogalerie zde:https://photos.app.goo.gl/spP3N3LdKLHNGwRaA

Datum a čas: 03.09.2018 17:27
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 04.12

Starosta obce svolává na pondělí 9.12.2019 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice v zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hodin. Navržený program: 1) Určení ověřovatelů zápisu...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky