Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

AKCE U NÁS

Vážení spoluobčané,

přijměte naše pozvání na procházku po kulturním a společenském dění v naší obci. Naším cílem a vlastně i přáním je aby v obci pokračovali veškeré akce, na které jste byli zvyklí, a pokud tomu dovolí čas a finanční možnosti, aby se u nás pořádaly akce nové. Cílem těchto akcí je podporovat občanskou sounáležitost a hrdost, že něco takového dokážeme. V obci aktivně působí několik spolků, sportovní klubů, rozvíjí se i spolupráce s mládeží nebo s místními ženami, které též přispívají do kulturního a společenského života v naší obci. Mezi hlavní události roku pořádané obcí již tradičně patří Společenský ples obce Nížkovice, Maškarní ples pro děti, Vánoční koncert, Oslava dne dětí, Pohádková cesta pro děti, Hody a v neposlední řadě i Country bál. Ve spolupráci se ZŠ a MŠ jsou pořádány akce, jako je Oslava Dne matek, Uvítání prvňáčků,  Rozsvěcení vánočního stromu. Nesmíme však zapomenout i na ostatní pořadatele jednotlivých akcí jako jsou:

  • SK Nížkovice - Masopust , Silvestr, sportovní turnaje, fotbalová utkání
  • Český zahrádkářský svaz - Košt vína, Setkání na návsi na ukončení roku
  • TJ Sokol Nížkovice - Košt slivovice, sportovní turnaje 
  • Místní ženy - Pálení čarodějnic, Kača
  • Mládež - Tradiční hody Nížkovice

V budoucnu zde naleznete kalendář všech akcí (až to redakční systém dovolí), které se budou v obci konat během roku.

Pro komunikaci a sdílení fotografií z jednotlivých akcí, jsme založili na Facebooku veřejnou stránku Společenský život v Nížkovicích (odkaz zde). Nebojte se tento odkaz použít - nemusíte se registrovat, stránka je veřejná. 

 
  Zuzana Kovandová       
Předsedkyně Kulturní komise

 

Náhodná fotka 3.jpg

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 21.07

Tajemník Městského úřadu Slavkov u Brna vyhlašuje výběrové řízení na místo referent přestupků v silniční dopravě. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Písemné přihlášky je nutno doručit do 04.08.2017...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

KRÁLOVSTVÍ KOMETY

Patička stránky