Obsah stránky

Zahájení školního roku

1. 9. je datum, které vyvolává různé pocity. Rodiče většinou jásají, že jejich ratolestem konečně začíná škola a s ní spojený režim a určité povinnosti. Žáci takovou radost s rodiči většinou nesdílí, i když pár těšících dětí by se asi našlo. Jsou to hlavně prvňáčci, kteří ještě netuší, co všechno je ve škole čeká. Čas nekonečných her vystřídá čas strávený ve třídě nad čítankou, písankou a řešením různých úkolů. 

Dnes paní učitelky přivítaly společně se zaměstnanci obce a panem starostou a místostarostou devět prvňáčků a žáky z Heršpic a z  Kobeřic. Setkání se uskutečnilo v 10 hodin na návsi pod lípou a všichni si ho užili. Nesmíme rovněž  zapomenout na ty nejmenší v mateřince, pro které byl dnešní den, stejně jako pro prvňáčky, velkou životní událostí. 

Všem přejeme, aby se jim ve školce a ve škole dařilo a hlavně líbilo. Aby zde návazali nová přátelství a ráno přicházeli a odpoledne odcházeli s úsměvem na tváři.

Fotografie zde: https://goo.gl/photos/TcLpJKeqwruoJQMz9

Datum a čas: 01.09.2016 21:52
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka IMG_1764.JPG

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 28.04

Vedoucí pošty Nížkovice oznamuje, že v úterý tj. 2. května 2017 bude pošta z provozních důvodů otevřena pouze od 9,00 do 10,30 hodin. ------- SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v pon...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

KRÁLOVSTVÍ KOMETY

Patička stránky