Obsah stránky

Informace k novému webu

Vážení spoluobčané,

vítám Vás na nových oficiálních stránkách obce Nížkovice. Proč tato změna? Staré stránky již nevyhovovaly novým zákonným normám, docházelo k dublování a opravy neaktuálních informací byly stále obtížnější. Převedením k novému provozovateli stránek jsme za stejné finanční prostředky získali redakční systém, který umožňuje daleko širší využití.

Co vás čeká na nových stránkách? Především je to nová grafika, která se upravuje na základě parametrů přístroje, ze kterého k nim přistupujete. Tento responzivní design eliminuje například načítání zbytečných souborů při používání mobilního telefonu a tím šetří i Váš datový tarif. Další okolností, kvůli které jsme přistoupili ke změně, byla nutnost vytvořit stránky bezbariérové. Pokud si přejete toto rozvržení vyzkoušet, stačí pouze použít tlačítko vpravo nahoře. Pro zasílání zpráv do vaší internetové schránky stačí vyplnit registrační formulář a to jaké zprávy chcete dostávat, si zvolíte sami.

Jelikož si přejeme, aby tyto stránky byly opravdu stránky obce, chtěli bychom, aby se občané zapojili do jejich tvorby. Vždyť v obci existuje mnoho spolků, které se mohou pochlubit svými výsledky anebo pozvat ostatní na vlastní akce. Sice jsem v sekci spolky a organizace převedl informace z minulých stránek, ale můj pocit je, že jsou trochu zastaralé. Zkusme toto změnit. Každá organizace si zde může na základě udělených přístupových práv spravovat svou část stránek, dávat sem fotografie, publikovat články. Mezi další novinku patří kronika obce. A i tady bychom uvítali vaši iniciativu. Bylo by škoda, aby vaše vzpomínky, vaše staré fotografie skončily v propadlišti dějin.

Vím, že nás čeká spousta práce, pokud chceme docílit, aby nové stránky byly odrazem života v obci. V současné době aktualizujeme všechna propojení, takže vás chci požádat o strpení, než vše provedeme. Samozřejmě se nebráníme konstruktivní kritice, a pokud to bude možné a redakční systém nám to dovolí, tak zapracujeme vaše připomínky.

 V současné době jelikož nebylo možné převést vaše požadavky na zasílání zpráv, pokud chcete nadále zprávy dostávat, aktivujte si prosím nově tuto službu. Najdete ji jako poslední odrážku v základním menu. S pozdravem a přáním hezkého dne

Ing. Petr KOVANDA

petr.kovanda@nizkovice.cz

Datum a čas: 03.11.2015 14:11
Napsal: Admin
Kategorie: OSTATNÍ

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 16.08

Doktorka Vlasta Kučerová oznamuje, že ve dnech od pondělí 21.8. 2017 do pátku 1.9.2017 bude mít dovolenou. Zastupují doktorky MUDr. Špatná a MUDr. Kovaříková ve svých ordinačních hodinách. ...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

KRÁLOVSTVÍ KOMETY

Patička stránky