Obsah stránky

Zhodnocení projektu " Prázdninové cestování"

I když nás začátek prázdnin přivedl opět do školních lavic, zůstali jsme společně s žáky naší školy ještě na prázdninách. Ne opravdově, ale ve svých vzpomínkách a poutavých vyprávění v rámci miniprojektu „ Prázdninové cestování“. Jeho účelem bylo zmapovat zajímavá místa naší vlasti, která žáci navštívili. Informace o kraji a místě si žáci připravili doma, některé děti přinesly i vstupenky, pohledy nebo fotografie. V referátech jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací. Navštívené místo jsme pak společně vyznačili na mapě. Tímto skončila první část projektu.

Ta druhá, již dobrovolná, spočívala ve splnění zadaného úkolu. Pro žáky jsme připravili jedenáct otázek, které se týkaly informací z prázdninového putování spolužáků i nás pedagogů. Dobrovolného úkolu se zhostilo z třicetisedmi žáků deset. Pozitivně nás překvapilo zapojení těch mladších, zejména prvňáčků, naopak nás zklamal malý zájem a ochota dělat něco navíc u žáků 4. a 5. ročníku. Ti se zúčastnili pouze dva. Všechny odevzdané papíry s odpovědmi byly správné, a tak mohli být zúčastnění žáci dnes po právu odměněni.

 

Fotogalerie: https://photos.app.goo.gl/P8hJz2dAGBmwDPft1

Datum a čas: 26.09.2017 20:56
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka PC030084.JPG[2].jpg

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 13.12

Paní Dostálková z Napajedel bude zítra, tj. ve čtvrtek 14.12.2017 od 8:00 do 11:00 hodin na návsi prodávat textil a obuv.

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Patička stránky