Obsah stránky

Žáci uklidili školní zahradu

sobota, 22. duben 2023 | ŠKOLA

Den Země slavíme po celém světě 22. dubna. Naše škola ho letos oslavila úklidem školní zahrady v pátek 21. 4. Děti si přinesly motyčky, lopatky a hrábě. Rukavice a pytle jsme obdrželi po registraci v projektu Ukliďme Česko. Vypleli jsme záhonky, bylinkovou spirálu, skalku, hmatový chodník, starší žáci pročistili prostory za bránou u hřbitovní zdi a prostříhali vrbový domeček. Všem nám šla práce pěkně od ruky a společnými silami jsme udělali naši školní zahradu ještě krásnější.

 

Dagmar Mudrlová

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/WRPRnvQt7kEacNBj9

Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Používáme soubory cookies. Svůj souhlas můžete změnit v nastavení souhlasu s využitím cookies.