Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Oznamujeme občanům, že z provozních důvodů bude OÚ ve dnech 6.-7.8.2018 tj. v pondělí a v úterý uzavřen. A od 8.8.2018 do 31.8.2018 budou úřední dny na OÚ pouze v pondělí a ve středu od 8 – 17 hod. Výpisy z Czech Pointu se vydávat nebudou

Obsah stránky

Výuka plavání

Opět nám, jak už je v poslední roky v květnu zvykem, začalo plavání. Aktivita, na kterou se těší nejen žáci, kteří mají výuku plavání povinnou v rámci hodin tělesné výchovy, ale i mateřáčci, kteří tento rok zaplnili celý svůj autobus.

Výuka probíhá opět pod vedením Plavecké školy Lenky Vanderkové ve vyškovském bazénu. Po úvodním rozdělení na neplavce, poloplavce a plavce všichni strávili hodinu a půl hrátkami ve vodě a pracovali na učení či zdokonalování  různých plaveckých stylů.

V průběhu lekcí se žáci i přemísťovali z družstva do družstva, dle jejich momentálních plaveckých schopností. Užívali si jak bazénů, vířivky a sauny vevnitř, tak i divokou řeku a tobogánu venku.

Plavali na výdrž a mnoho z nich má na svém mokrém vysvědčení vyznačenou vzdálenost 200 m.

Na konci výcviku proběhly závody. Žáci si změřili síly mezi sebou, statečně bojovali, aby porazili své spolužáky. Známe vítěze, známe poražené, ale nejdůležitější je, že všichni přeplavali šířku bazénu a do závodů se zapojili. 

Odměnou žákům byl po každém plavání místní bufet, ve kterém i přes nedostatek času na nákupy, stihli vždy udělat slušnou tržbu.

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/xMNkyRcUJpXZnD6F3

2. lekce plavání zde: https://photos.app.goo.gl/hqUvJz6JojU6rBF93

3. lekce plavání zde: https://photos.app.goo.gl/zvUJh98JTyjYQYKj2

4. lekce plavání zde: https://photos.app.goo.gl/Vnpr1suJhCt9FVaY7

5. lekce plavání zde: https://photos.app.goo.gl/nFM9Liowa3ufpGmj6

Datum a čas: 17.05.2018 21:08
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 20.08

Vážení občané, pokud má někdo zájem o kompostér, žádáme Vás aby jste se přihlásili na obecním úřadě do 31.8.2018. Jelikož jsou již všechny vydány bude obec doobjednávat, ale pouze omezený počet.--...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky