Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Z důvodu velikonočních svátků je svoz odpadu posunutý o jeden den. Vývozy v naší obci budou probíhat ve čtvrtek 25.4.2019. Děkujeme za pochopení. Otevírací doba sběrného dvora Slavkov: 20.4.2019 (sobota) otevřeno, 22.4.2019 (Velikonoční pondělí) zavřeno

Obsah stránky

Vysvědčení

Vysvědčení připadlo tentokrát na pátek, který nám symbolicky zakončil nejen pracovní týden, ale celý školní rok. Sešli jsme se v plném počtu a nechyběla nejen paní uklízečka Ivetka, ale i pan starosta, který se tradičně účastnil rozdávání vysvědčení. Nejprve jsme pár slovy zhodnotili středeční školní výlet a prozradili své plány na prázdniny. Již od rána se ale děti těšily na samotné vysvědčení. V některých očích se zračilo radostné očekávání samých jedniček, v některých obava, kolik těch dvojek či trojek nakonec bude. Nakonec nebylo mnoho zklamaných. Nutno ale podotknout, že samé jedničky na vysvědčení nejsou to nejdůležitější. Každý se snaží a pracuje dle svých možností a schopností a každý pokrok či zlepšení je nutné ocenit. A na to, my rodiče, často zapomínáme. Na druhou stranu je na nás, abychom děti směrovali, motivovali, podporovali a dohlíželi na ně. Jen tak nás horší známka na vysvědčení nemůže překvapit.

Po rozdání vysvědčení jsme se loučili s páťáky, kteří dostali dopis se vzkazy od svých spolužáků a paní učitelek, knihu na památku na školní rok v Nížkovicích a drobné dárky od OÚ od pana starosty Dušana Horáka. 

Ten na závěr ocenil Šimonka Rolince z 1. ročníku, který jako jediný splnil Výzvu pro čtenáře do 18 let, kterou vyhlásila místní knihovna. Šimon převzal z rukou pana starosty poukazy pro celou rodinu do Aquaparku v Uhřicích.

Přeji všem dětem i jejich rodičům krásné prázdniny bez úrazů, mnoho společných zážitků a v ZÁŘÍ opět AHOJ !!!

Dagmar Mudrlová

 

Fotogalerie zde: https://goo.gl/photos/kv9gy2WqFT7Ymg6y5

Datum a čas: 02.07.2017 19:00
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka IMG_1728.JPG

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 18.04

V sobotu 20. dubna 2019 od 20:00 hodin se bude konat v sokolovně v Nížkovicích RACHOT sv. KUNHUTY. Vstupné je 100,-Kč. Od 17.00 hodin proběhne motorkářská spanilá jízda okolo Mohyle

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky