Obsah stránky

Vysvědčení

Vysvědčení připadlo tentokrát na pátek, který nám symbolicky zakončil nejen pracovní týden, ale celý školní rok. Sešli jsme se v plném počtu a nechyběla nejen paní uklízečka Ivetka, ale i pan starosta, který se tradičně účastnil rozdávání vysvědčení. Nejprve jsme pár slovy zhodnotili středeční školní výlet a prozradili své plány na prázdniny. Již od rána se ale děti těšily na samotné vysvědčení. V některých očích se zračilo radostné očekávání samých jedniček, v některých obava, kolik těch dvojek či trojek nakonec bude. Nakonec nebylo mnoho zklamaných. Nutno ale podotknout, že samé jedničky na vysvědčení nejsou to nejdůležitější. Každý se snaží a pracuje dle svých možností a schopností a každý pokrok či zlepšení je nutné ocenit. A na to, my rodiče, často zapomínáme. Na druhou stranu je na nás, abychom děti směrovali, motivovali, podporovali a dohlíželi na ně. Jen tak nás horší známka na vysvědčení nemůže překvapit.

Po rozdání vysvědčení jsme se loučili s páťáky, kteří dostali dopis se vzkazy od svých spolužáků a paní učitelek, knihu na památku na školní rok v Nížkovicích a drobné dárky od OÚ od pana starosty Dušana Horáka. 

Ten na závěr ocenil Šimonka Rolince z 1. ročníku, který jako jediný splnil Výzvu pro čtenáře do 18 let, kterou vyhlásila místní knihovna. Šimon převzal z rukou pana starosty poukazy pro celou rodinu do Aquaparku v Uhřicích.

Přeji všem dětem i jejich rodičům krásné prázdniny bez úrazů, mnoho společných zážitků a v ZÁŘÍ opět AHOJ !!!

Dagmar Mudrlová

 

Fotogalerie zde: https://goo.gl/photos/kv9gy2WqFT7Ymg6y5

Datum a čas: 02.07.2017 19:00
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 04.12

Starosta obce svolává na pondělí 9.12.2019 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice v zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hodin. Navržený program: 1) Určení ověřovatelů zápisu...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky