Obsah stránky

Vánoční nadělování

Vánoční čas ve škole byl završený pátečním benefičním koncertem pro děti z DD LILA Otnice. Čas pro školního Ježíška byl proto vymezen na čtvrteční dopoledne. Děti 1. a 2. ročníku s nadšením a velkou zvědavostí poslouchaly u divadélka příběh narození Ježíška, páťáci zatím uvařili s panem učitelem punč a společně jsme se pak setkali u klavíru, abychom si před rozdáváním dárečků zazpívali několik koled. Členové školního parlamentu nadělovali, všichni byli obdarováni a u dobrého punče a cukroví od maminek jsme si užívali příjemnou předvánoční atmosféru.

Pátek se nesl v duchu očekávání a velké nervozity z podvečerního benefičního koncertu pro naše kamarády Liláčky. Vážíme si společně strávených chvil, jejich přátelství, obdivujeme a s pokorou sledujeme práci všech zaměstnanců. A jelikož jsou Vánoce především časem setkání s rodinou a přáteli, je to ten pravý čas pro náš dárek – čas pro naše obrovské poděkování za to, že jsou a že nám i dětem pomáhají vidět svět takový jaký je. Že je pro naše děti přirozené setkávat se s postiženými dětmi a že našim největším dárkem pro Liláčky může být úsměv, pozornost a láska.

Mnohokrát a z celého srdce děkujeme všem štědrým dárcům, kteří se přišli podívat a přispěli ohromnou částkou, kterou paní ředitelka Ivona Princlíková mohla předat paní ředitelce DD LILA Ludmile Pšenákové.

Přejeme všem požehnané a láskou naplněné vánoční svátky.

Dagmar Mudrlová

 

Vánoce ve škole: https://photos.app.goo.gl/NuYyVh7qjFj23hSx5

Benefiční koncert pro DD LILA Otnice: https://photos.app.goo.gl/6thE7A64ijsEAtzN6

                                                              https://photos.app.goo.gl/EPeYdZGY7HkwFw1T8

 

Datum a čas: 21.12.2019 22:32
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 24.01

Obec Nížkovice zve všechny občany na VEPŘOVÉ HODY, které se konají v sobotu 25.1.2020 na prostranství za MŠ Nížkovice. Prodej vepřových specialit bude zahájen v 10:00 hodin. V případě zájmu o polév...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky