Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Z důvodu velikonočních svátků je svoz odpadu posunutý o jeden den. Vývozy v naší obci budou probíhat ve čtvrtek 25.4.2019. Děkujeme za pochopení. Otevírací doba sběrného dvora Slavkov: 20.4.2019 (sobota) otevřeno, 22.4.2019 (Velikonoční pondělí) zavřeno

Obsah stránky

Vánoční dílničky a jarmark 2018

K adventnímu času v naší obci již neodmyslitelně patří vánoční jarmark a s ním spojené tvořivé dílničky pro děti. Letos proběhl odpoledne 6. 12. v den svátku sv. Mikuláše v místní sokolovně.

Pro děti bylo připraveno 7 dílniček, ve kterých si mohly ozdobit perníčky nebo vytvořit předměty se zimní a vánoční tématikou z různých materiálů. Žáci nabídli návštěvníkům k zakoupení širokou škálu výrobků, které připravili doma s rodiči nebo společně ve škole. Ke zpříjemnění programu bylo připraveno bohaté pohoštění.

Děkujeme rodičům i všem ostatním, kteří se podíleli na zdárném průběhu akce. Přispěli přípravou dílniček, výrobků, pohoštění i úklidem sokolovny.

Marie Gálová

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/MKhCmQ12kyHVWkoc6

Datum a čas: 08.12.2018 20:26
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 18.04

V sobotu 20. dubna 2019 od 20:00 hodin se bude konat v sokolovně v Nížkovicích RACHOT sv. KUNHUTY. Vstupné je 100,-Kč. Od 17.00 hodin proběhne motorkářská spanilá jízda okolo Mohyle

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky