Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Z důvodu velikonočních svátků je svoz odpadu posunutý o jeden den. Vývozy v naší obci budou probíhat ve čtvrtek 25.4.2019. Děkujeme za pochopení. Otevírací doba sběrného dvora Slavkov: 20.4.2019 (sobota) otevřeno, 22.4.2019 (Velikonoční pondělí) zavřeno

Obsah stránky

Úspěch žáků ve vybíjené

Naše škola se zúčastnila již tradičního turnaje ve vybíjené. Tento turnaj probíhá souběžně ve dvou okrscích a nejlepší z obou turnajů se potom utkají o celkového vítěze. Jeden proběhl ve Slavkově a druhý byl v Bučovicích. My jsme hráli v Bučovicích a našimi soupeři byly školy Bučovice 710, Bučovice 711, Křenovice a Ždánice. Po srdnatém výkonu jsme skončili na skvělém třetím místě. Na druhém místě se umístili Bučovice 711 a vyhráli Ždánice. Protože ale za Ždánice nastoupili i žáci páté třídy, nemohou postoupit do finále a my se posouváme na druhé místo ve skupině. Pochvala za výborně odehrané zápasy patří všem žákům. I s největšími soupeři jsme drželi krok a ve všech zápasech jsme alespoň v jednom poločase soupeře porazili nebo s ním remizovali. Za zmínku určitě stojí, že všechny školy, které proti nám hrály jsou úplné s výborným zázemím. O to víc je třeba ocenit výkon našich žáků.

Mgr.Bc.Václav Princlík

 

Fotogalerie zde:https://photos.app.goo.gl/6kpMWzZpp2prHymg1

Datum a čas: 29.05.2018 18:32
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 18.04

V sobotu 20. dubna 2019 od 20:00 hodin se bude konat v sokolovně v Nížkovicích RACHOT sv. KUNHUTY. Vstupné je 100,-Kč. Od 17.00 hodin proběhne motorkářská spanilá jízda okolo Mohyle

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky