Obsah stránky

Ukončení Klubu zábavné logiky a deskových her

Od října 2017 se na naší škole rozběhl v rámci OP VVV Klub zábavné logiky a deskových her.

V rámci podpory matematické gramotnosti měli žáci naší školy možnost po dobu čtyř měsíců zdarma navštěvovat tuto volnočasovou aktivitu. Klub probíhal každé úterý od 13,00 – 14,30 hodin ve škole. Setkání bylo celkem 16 a každé z nich trvalo 1,5 hodiny. Klub navštěvovalo 25 přihlášených žáků.

Náplní klubu byl rozvoj logického a strategického myšlení žáků. Žáci zábavnou formou procvičovali matematické operace, seznamovali se s novými hrami, řešili logické hádanky a rébusy, sudoku, mladší procvičovali zrakovou percepci, hráli různorodé deskové a karetní hry.

Všechny tyto aktivity jsou vhodné pro děti, které potřebují procvičovat logické myšlení, krátkodobou i dlouhodobou paměť, pozornost, soustředění a matematickou představivost.

Poslední lekce deskových her připadla na konec I. pololetí a tak jsme 30. ledna slavnostně kroužek deskových her ukončili.

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/U15NeLvEd2UE8eDu2

Datum a čas: 18.02.2018 22:32
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 08.07

Vedoucí stravování oznamuje strávníkům, že od pondělí 13.7.2020 se budou dovážet obědy ze Slavkova. Kdo má zájem obědy odebírat, nahlaste se v kanceláři OÚ nebo ve školní jídelně. Prázdný jídlonosi...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky