Obsah stránky

Ukončení Klubu zábavné logiky a deskových her

Od října 2017 se na naší škole rozběhl v rámci OP VVV Klub zábavné logiky a deskových her.

V rámci podpory matematické gramotnosti měli žáci naší školy možnost po dobu čtyř měsíců zdarma navštěvovat tuto volnočasovou aktivitu. Klub probíhal každé úterý od 13,00 – 14,30 hodin ve škole. Setkání bylo celkem 16 a každé z nich trvalo 1,5 hodiny. Klub navštěvovalo 25 přihlášených žáků.

Náplní klubu byl rozvoj logického a strategického myšlení žáků. Žáci zábavnou formou procvičovali matematické operace, seznamovali se s novými hrami, řešili logické hádanky a rébusy, sudoku, mladší procvičovali zrakovou percepci, hráli různorodé deskové a karetní hry.

Všechny tyto aktivity jsou vhodné pro děti, které potřebují procvičovat logické myšlení, krátkodobou i dlouhodobou paměť, pozornost, soustředění a matematickou představivost.

Poslední lekce deskových her připadla na konec I. pololetí a tak jsme 30. ledna slavnostně kroužek deskových her ukončili.

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/U15NeLvEd2UE8eDu2

Datum a čas: 18.02.2018 22:32
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 20.09

Připomínáme účastníkům zájezdu do Velkého Mederu, že odjezd autobusu z Nížkovic je zítra v 5:30 hod. od OÚ. ------- Zítra, tj. v sobotu 21.9.2019 proběhne LOW LAND NIGHT VOL O. 1. Akce se koná...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky