Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Oznamujeme občanům, že z provozních důvodů bude OÚ ve dnech 6.-7.8.2018 tj. v pondělí a v úterý uzavřen. A od 8.8.2018 do 31.8.2018 budou úřední dny na OÚ pouze v pondělí a ve středu od 8 – 17 hod. Výpisy z Czech Pointu se vydávat nebudou

Obsah stránky

Ukončení Klubu zábavné logiky a deskových her

Od října 2017 se na naší škole rozběhl v rámci OP VVV Klub zábavné logiky a deskových her.

V rámci podpory matematické gramotnosti měli žáci naší školy možnost po dobu čtyř měsíců zdarma navštěvovat tuto volnočasovou aktivitu. Klub probíhal každé úterý od 13,00 – 14,30 hodin ve škole. Setkání bylo celkem 16 a každé z nich trvalo 1,5 hodiny. Klub navštěvovalo 25 přihlášených žáků.

Náplní klubu byl rozvoj logického a strategického myšlení žáků. Žáci zábavnou formou procvičovali matematické operace, seznamovali se s novými hrami, řešili logické hádanky a rébusy, sudoku, mladší procvičovali zrakovou percepci, hráli různorodé deskové a karetní hry.

Všechny tyto aktivity jsou vhodné pro děti, které potřebují procvičovat logické myšlení, krátkodobou i dlouhodobou paměť, pozornost, soustředění a matematickou představivost.

Poslední lekce deskových her připadla na konec I. pololetí a tak jsme 30. ledna slavnostně kroužek deskových her ukončili.

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/U15NeLvEd2UE8eDu2

Datum a čas: 18.02.2018 22:32
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 20.08

Vážení občané, pokud má někdo zájem o kompostér, žádáme Vás aby jste se přihlásili na obecním úřadě do 31.8.2018. Jelikož jsou již všechny vydány bude obec doobjednávat, ale pouze omezený počet.--...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky