Obsah stránky

Setkání s Liláčky

Předvánoční čas ve škole je každý rok zaplněn aktivitami, které k tomuto času již patří a bez kterých si nedovedeme Vánoce ve škole představit. Mezi ty velmi příjemné patří pečení perníčků a návštěva našich kamarádů z Dětského domova LILA v Otnicích. Protože zdravotní stav většiny dětí neumožňuje zapojit se do samotného pečení, pohrají si zatím s dětmi ve školce a školáci zatím pečou a pečou, aby si Liláčci stihli perníčky ještě ten den odvézt. 

Po pečení se členové školního parlamentu s několika školáky vypravili za Liláčky do školky, zazpívali si společně koledy a předali dárečky. Setkání to bylo příjemné a zároveň velmi dojemné. Pozvali jsme Liláčky na tradiční Vánoční benefiční koncert v kostele sv. Kunhuty v Nížkovicích, který jim každoročně věnujeme. Jsme rádi, že jsou našimi kamarády a že nám umožňují nahlédnout do jejich trošku "jiného" světa, který je ale díky tetám Lilenkám šťásný a milující.

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/dhxbndaYSpHeu5M33

Datum a čas: 10.12.2017 21:51
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 04.12

Starosta obce svolává na pondělí 9.12.2019 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice v zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hodin. Navržený program: 1) Určení ověřovatelů zápisu...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky