Obsah stránky

Setkání s Liláčky

Předvánoční čas ve škole je každý rok zaplněn aktivitami, které k tomuto času již patří a bez kterých si nedovedeme Vánoce ve škole představit. Mezi ty velmi příjemné patří pečení perníčků a návštěva našich kamarádů z Dětského domova LILA v Otnicích. Protože zdravotní stav většiny dětí neumožňuje zapojit se do samotného pečení, pohrají si zatím s dětmi ve školce a školáci zatím pečou a pečou, aby si Liláčci stihli perníčky ještě ten den odvézt. 

Po pečení se členové školního parlamentu s několika školáky vypravili za Liláčky do školky, zazpívali si společně koledy a předali dárečky. Setkání to bylo příjemné a zároveň velmi dojemné. Pozvali jsme Liláčky na tradiční Vánoční benefiční koncert v kostele sv. Kunhuty v Nížkovicích, který jim každoročně věnujeme. Jsme rádi, že jsou našimi kamarády a že nám umožňují nahlédnout do jejich trošku "jiného" světa, který je ale díky tetám Lilenkám šťásný a milující.

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/dhxbndaYSpHeu5M33

Datum a čas: 10.12.2017 21:51
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka II.Country bál 2015/16

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 20.09

Připomínáme účastníkům zájezdu do Velkého Mederu, že odjezd autobusu z Nížkovic je zítra v 5:30 hod. od OÚ. ------- Zítra, tj. v sobotu 21.9.2019 proběhne LOW LAND NIGHT VOL O. 1. Akce se koná...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky