Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Z důvodu velikonočních svátků je svoz odpadu posunutý o jeden den. Vývozy v naší obci budou probíhat ve čtvrtek 25.4.2019. Děkujeme za pochopení. Otevírací doba sběrného dvora Slavkov: 20.4.2019 (sobota) otevřeno, 22.4.2019 (Velikonoční pondělí) zavřeno

Obsah stránky

Rozsvícení vánočního stromu 2018

Nastává advent a s ním spojená tradice rozsvěcování vánočních stromů ve všech koutech světa. I v naší obci se tato krásná tradice již po mnoho let dodržuje, proto jsme v pátek vánoční strom nazdobili, abychom ho 1. adventní neděli 2. 12. slavnostně s občany obce rozsvítili. Nyní nám budou až do Vánoc a ještě mnoho dnů po nich každý večer a noc zářit na dědině světýlka. Světýlka lásky, klidu, míru a porozumění... tak jak to má o Vánocích být ( a nejen o Vánocích).

 

Fotogalerie zde:https://photos.app.goo.gl/j636VLA6YaxTK2gg9

Datum a čas: 04.12.2018 21:48
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 18.04

V sobotu 20. dubna 2019 od 20:00 hodin se bude konat v sokolovně v Nížkovicích RACHOT sv. KUNHUTY. Vstupné je 100,-Kč. Od 17.00 hodin proběhne motorkářská spanilá jízda okolo Mohyle

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky