Obsah stránky

Pololetní desetiboj

Čtvrtek 30. 1. 2020 byl posledním školním dnem před pololetními prázdninami. Hned ráno navštívil každou třídu starosta obce, pan Dušan Horák. Předal odměny žákům, kteří se zúčastnili čtenářské výzvy obecní knihovny.

Po rozdání vysvědčení bylo pro děti připraveno soutěžní dopoledne = desetiboj. Navzdory názvu plnily děti 8 disciplín, v kterých mohly ukázat svou šikovnost a různé dovednosti např. v hodu mincí, přesunu míče na provazových kolejích, v polodřepu na výdrž apod. Na stanovištích získávaly body. Podle počtu zapsaných bodů proběhlo nakonec vyhodnocení a odměnění těch nejlepších. Malou sladkostí byli odměněni ale všichni zúčastnění.

Kdo neměl nejlepší pocit ze získaných známek na vysvědčení, měl možnost dokázat, že může vyniknout i v něčem jiném než ve vědomostech. Domnívám se, že to byla příjemná tečka za ukončeným 1. pololetím školního roku.

Marie Gálová

 

Fotogalerie zde:https://photos.app.goo.gl/MZsQtuebB8tweymd7

Datum a čas: 03.02.2020 18:17
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 21.02

Oznamujeme občanům, že poplatky na rok 2020 se začnou vybírat od pondělí 24. února 2020, vždy v ÚŘEDNÍ DNY, to je v PONDĚLÍ a ve STŘEDU. Výše poplatků pro letošní rok: - poplatek za odpad na 1 osob...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky