Obsah stránky

Pasování na školáky

 

" Dobří rodiče dávají dětem kořeny a křídla. Kořeny proto, aby věděly, kde jsou doma. Křídla proto, aby mohly odletět a zase se vrátit. Mateřská škola kořeny rozvětví, posílí. dětským křídlům pomůže odletět a vyzkoušet si to, co se naučily."

 

Pasování předškoláků na školáky - událost důležitá nejen pro budoucí prvňáčky, ale i pro žáky pátého ročníku, kterým náleží privilegium pasování mečem. Přesně před týdnem obdrželi předškoláčci na školní zahradě z rukou páťáků jimi vytvořené pozvánky a dneškem díky kouzlu jejich meče byli pasováni na opravdové školáky. Předtím však museli projít cestu s úkoly, které si pro ně páťáci a některé čtvrťačky připravili. Trasa vzhledem k parnému počasí nebyla dlouhá. Pro osvěžení posloužilo dětem jezírko a malé občerstvení. Pasování jsme zakončili společnou fotografií budoucích školáků a studeným nanukem.

 

Fotogalerie zde:https://photos.app.goo.gl/h5RCAEmzMkLKd2qC8

 

 

 

 

Datum a čas: 13.06.2019 19:22
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 05.08

Vedoucí knihovny oznamuje čtenářům, že knihovna bude v měsíci srpnu uzavřena. Děkujeme za pochopení. Z důvodu nepříznivé situace se šířením COVID – 19 se OÚ rozhodl zrušit plánovaný zájezd do Te...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky