Obsah stránky

Ozoboti ve školní družině

Naše školní družina využívá programů MAP rozvoje vzdělávání v ORP Slavkov u Brna. V loňském roce jsme prošli programem Technika do školní družiny a žáci skládali různé úrovně stavebnice Merkur. Letos připravil MAP další čtyři vzdělávací programy pro ŠD. Ten první, kterého se naše školní družina účastnila byl ve středu 27.3. zábavně - vzdělávací program OZOBOTI VE VAŠÍ DRUŽINĚ. Přijel za námi lektor pan Patrik Hrozek, který dětem představil robota OZOBOTA. Ukázal dětem, jak robot vnímá své okolí a jak v něm reaguje. Děti se také naučily, jak zadávat robotovi příkazy pomocí ozokódů, což jsou barevné kódy, na které Ozobot reaguje. Ve skupinkách děti kreslily cesty pro Ozobota, řešily bludiště a jiné úkoly. Hodinu a půl zábavného programu si děti velmi užily.

 

Fotogalerie zde:https://photos.app.goo.gl/DqhJpKqQL9c53CN26

Datum a čas: 28.03.2019 18:33
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 26.04

Obecní úřad upozorňuje občany, aby z důvodů extrémního sucha a větrného počasí,nepálily klestí a listí a nerozdělávali otevřený oheň. Děkujeme.----- Vedoucí pošty oznamuje, že v pondělí 29.4.201...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky