Obsah stránky

Ozoboti ve školní družině

Naše školní družina využívá programů MAP rozvoje vzdělávání v ORP Slavkov u Brna. V loňském roce jsme prošli programem Technika do školní družiny a žáci skládali různé úrovně stavebnice Merkur. Letos připravil MAP další čtyři vzdělávací programy pro ŠD. Ten první, kterého se naše školní družina účastnila byl ve středu 27.3. zábavně - vzdělávací program OZOBOTI VE VAŠÍ DRUŽINĚ. Přijel za námi lektor pan Patrik Hrozek, který dětem představil robota OZOBOTA. Ukázal dětem, jak robot vnímá své okolí a jak v něm reaguje. Děti se také naučily, jak zadávat robotovi příkazy pomocí ozokódů, což jsou barevné kódy, na které Ozobot reaguje. Ve skupinkách děti kreslily cesty pro Ozobota, řešily bludiště a jiné úkoly. Hodinu a půl zábavného programu si děti velmi užily.

 

Fotogalerie zde:https://photos.app.goo.gl/DqhJpKqQL9c53CN26

Datum a čas: 28.03.2019 18:33
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 23.08

Vážení občané, od pondělí 26.8. do 14.9. 2019 bude z důvodu opravy komunikace v obou směrech uzavřena silnice od hřiště na Kobeřice. Autobusová doprava zůstává bez omezení. Více informací naleznete...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky