Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 23.10

Na základě nařízení vlády bude obecní úřad Nížkovice otevřen následovně: Pondělí 8.00 – 10:00 14:00 – 17:00 a středa 8:00 – 10:00 14:00 – 17:00. Ostatní dny a hodiny bude úřad uzavřen. Př...

Přečíst celé hlášení >
Důležité oznámení PROVOZNÍ DOBA OÚ NÍŽKOVICE PRO VEŘEJNOST : Pondělí 8:00 – 10:00 14:00 – 17:00 a středa 8:00 – 10:00 14:00 – 17:00. Ostatní dny a hodiny bude úřad pro veřejnost uzavřen. PŘI KONTAKTU S OÚ UPŘEDNOSTNĚTE PROSÍM ELEKTRONICKÝ, PÍSEMNÝ ČI TELEFONNÍ KONTAKT.

Obsah stránky

MAS SLAVKOVSKÉ BOJIŠTĚ PODPORUJE MÍSTNÍ PODNIKATELE

Od 3. března je otevřen příjem žádostí na kanceláři MAS Slavkovské bojiště pro podnikatele v zemědělských i nezemědělských činnostech. Výzva pro podání žádostí je prodloužena do 31. července. Školení pro žadatele bude ve čtvrtek 28.5. v 15 hodin na hasičské zbrojnici v Hruškách u Slavkova. Zájemci o tuto výzvu se mohou i individuálně obrátit na kancelář MAS Slavkovské bojiště, Hrušky 166. Podmínkou přijatelnosti žádosti je místo provozovny na území MAS Slavkovské bojiště, předfinancování výdajů a obor činnosti dle katalogu CZ – NACE nebo zemědělská činnost. V předchozích třech výzvách bylo podpořeno 46 žadatelů, s dotací přes 13 mil. Kč. Finanční příspěvky jsou ve výši 45% - 50% a jsou určené na pořízení strojů, vybavení nebo stavby v zemědělské či nezemědělské výrobě.

S ohledem na nepříznivou aktuální situaci pro podnikatele spojenou s prevencí šíření viru SARS-CoV-2 MAS Slavkovské bojiště od 20. dubna spustila provoz nového webu www.slavkovsketrziste.cz a facebookový profil www.facebook.com/Slavkovsketrziste. Slavkovského tržiště shromažďuje aktuální nabídku produktů a služeb na území MAS Slavkovské bojiště. V nabídce jsou kromě producentů místních potravin a nápojů (např. farmy, pivovary, vinaři) i restaurace, řemeslníci, maséři, služby fotografů. Seznam je postupně rozšiřován s ohledem na zájem dalších podnikatelů.  

Přidejte se i Vy a podpořte svůj region nákupem u místního výrobce!

 

Mgr. Hana Tomanová

Manažerka MAS Slavkovské bojiště

Datum a čas: 04.05.2020 13:23
Napsal: Alena Ondrová
Kategorie: HLAVNÍ STRANA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Oddíl postranní lišty

Chytré blondýnky radí

Oddíl postranní lišty

Krizport

Patička stránky