Obsah stránky

MAS SLAVKOVSKÉ BOJIŠTĚ PODPORUJE MÍSTNÍ PODNIKATELE

Od 3. března je otevřen příjem žádostí na kanceláři MAS Slavkovské bojiště pro podnikatele v zemědělských i nezemědělských činnostech. Výzva pro podání žádostí je prodloužena do 31. července. Školení pro žadatele bude ve čtvrtek 28.5. v 15 hodin na hasičské zbrojnici v Hruškách u Slavkova. Zájemci o tuto výzvu se mohou i individuálně obrátit na kancelář MAS Slavkovské bojiště, Hrušky 166. Podmínkou přijatelnosti žádosti je místo provozovny na území MAS Slavkovské bojiště, předfinancování výdajů a obor činnosti dle katalogu CZ – NACE nebo zemědělská činnost. V předchozích třech výzvách bylo podpořeno 46 žadatelů, s dotací přes 13 mil. Kč. Finanční příspěvky jsou ve výši 45% - 50% a jsou určené na pořízení strojů, vybavení nebo stavby v zemědělské či nezemědělské výrobě.

S ohledem na nepříznivou aktuální situaci pro podnikatele spojenou s prevencí šíření viru SARS-CoV-2 MAS Slavkovské bojiště od 20. dubna spustila provoz nového webu www.slavkovsketrziste.cz a facebookový profil www.facebook.com/Slavkovsketrziste. Slavkovského tržiště shromažďuje aktuální nabídku produktů a služeb na území MAS Slavkovské bojiště. V nabídce jsou kromě producentů místních potravin a nápojů (např. farmy, pivovary, vinaři) i restaurace, řemeslníci, maséři, služby fotografů. Seznam je postupně rozšiřován s ohledem na zájem dalších podnikatelů.  

Přidejte se i Vy a podpořte svůj region nákupem u místního výrobce!

 

Mgr. Hana Tomanová

Manažerka MAS Slavkovské bojiště

Datum a čas: 04.05.2020 13:23
Napsal: Alena Ondrová
Kategorie: HLAVNÍ STRANA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 01.06

Starosta obce svolává na dnešní podvečer veřejné zasedání zastupitelstva obce Nížkovice do zasedací místnosti OÚ. Začátek v 18:30 hod. Jednotlivé body navrženého programu naleznete vyvěšeny na úřed...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky