Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 13.01

Vážení občané, i Tříkrálovou sbírku letos ovlivňuje epidemiologická situace v České republice. Z tohoto důvodu bude sbírka probíhat převážně online. Všichni, kdo chtějí přispět, máte možnost vhodit...

Přečíst celé hlášení >
Důležité oznámení PROVOZNÍ DOBA OÚ NÍŽKOVICE PRO VEŘEJNOST : Pondělí 8:00 – 10:00 14:00 – 17:00 a středa 8:00 – 10:00 14:00 – 17:00. Ostatní dny a hodiny bude úřad pro veřejnost uzavřen. PŘI KONTAKTU S OÚ UPŘEDNOSTNĚTE PROSÍM ELEKTRONICKÝ, PÍSEMNÝ ČI TELEFONNÍ KONTAKT.

Obsah stránky

Jarní výstava v Heršpicích

Dostali jsme pozvánku na Jarní výstavu do Heršpic, která se uskutečnila pod záštitou místních zahrádkářů. Toto pozvání jsme mile rádi využili. A tak jsme se dnes 19. března vydali pěšky do heršpické sokolovny, abychom shlédli krásné rukodělné výrobky místních občanů, dětí a žáků místní školky a  školy, pestré velikonoční dekorace, barevná vajíčka i  kraslice. Žáci a předškoláci si mohli vyrobit ptáčka na kolíčku a uplést velikonoční pomlázku z vrbového proutí. Zde je na místě velký obdiv a poděkování panu Zemánkovi, který s velkou ochotou a trpělivostí učil děti pomlázky plést. Místní důchodkyně uvařily pro děti čaj a připravily občerstvení v podobě velikonočních perníčků. Výstava byla krásná, lze jen obdivovat šikovnost místních lidí. Mnohokrát děkujeme za pozvání a děkujeme všem přítomným ženám za péči a svůj čas, který nám po celé dopoledne věnovaly.

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/P5dEkrTBwhKlriOl1

Datum a čas: 19.03.2018 18:33
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Společenský život v obci

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Oddíl postranní lišty

Chytré blondýnky radí

Oddíl postranní lišty

Krizport

Patička stránky