Obsah stránky

Finále ve vybíjené

V úterý 12.6. jsme se zúčastnili  finále ve vybíjené, které se konalo v hale v Křenovicích. Ve finále bojovalo 6 škol. Kromě naší školy přijely obě školy z Bučovic,  Slavkova  Komenského a Tyršovy a Bošovic. Družstva byla rozdělena do dvou skupin po třech. V naší skupině jsme vybojovali druhé místo a hráli tak o celkové 3. místo s Bošovicemi. V něm jsme nakonec  po velkém boji o jednoho vybitého hráče prohráli a skončili na celkovém čtvrtém místě. Všichni naši žáci zaslouží pochvalu za bojovný a nadšený výkon, protože i když jsme byly nejmenší škola, tak jsme z celkového počtu 10 zúčastněných škol skončili jen těsně čtvrtí. 

Mgr.Bc. Václav Princlík

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/5AK9fdqTwDL2j3CY7

Datum a čas: 14.06.2018 14:06
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka Letecký snímek obce 53

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 08.04

E.ON Distribuce, a.s. oznamuje, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude v pondělí 20.4.2020 přerušena dodávka elektrické energie od 8:00 do 14:00 v několika částech obce...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky