Obsah stránky

Finále ve vybíjené

V úterý 12.6. jsme se zúčastnili  finále ve vybíjené, které se konalo v hale v Křenovicích. Ve finále bojovalo 6 škol. Kromě naší školy přijely obě školy z Bučovic,  Slavkova  Komenského a Tyršovy a Bošovic. Družstva byla rozdělena do dvou skupin po třech. V naší skupině jsme vybojovali druhé místo a hráli tak o celkové 3. místo s Bošovicemi. V něm jsme nakonec  po velkém boji o jednoho vybitého hráče prohráli a skončili na celkovém čtvrtém místě. Všichni naši žáci zaslouží pochvalu za bojovný a nadšený výkon, protože i když jsme byly nejmenší škola, tak jsme z celkového počtu 10 zúčastněných škol skončili jen těsně čtvrtí. 

Mgr.Bc. Václav Princlík

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/5AK9fdqTwDL2j3CY7

Datum a čas: 14.06.2018 14:06
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 04.12

Starosta obce svolává na pondělí 9.12.2019 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice v zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hodin. Navržený program: 1) Určení ověřovatelů zápisu...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky