Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Z důvodu velikonočních svátků je svoz odpadu posunutý o jeden den. Vývozy v naší obci budou probíhat ve čtvrtek 25.4.2019. Děkujeme za pochopení. Otevírací doba sběrného dvora Slavkov: 20.4.2019 (sobota) otevřeno, 22.4.2019 (Velikonoční pondělí) zavřeno

Obsah stránky

Finále ve vybíjené

V úterý 12.6. jsme se zúčastnili  finále ve vybíjené, které se konalo v hale v Křenovicích. Ve finále bojovalo 6 škol. Kromě naší školy přijely obě školy z Bučovic,  Slavkova  Komenského a Tyršovy a Bošovic. Družstva byla rozdělena do dvou skupin po třech. V naší skupině jsme vybojovali druhé místo a hráli tak o celkové 3. místo s Bošovicemi. V něm jsme nakonec  po velkém boji o jednoho vybitého hráče prohráli a skončili na celkovém čtvrtém místě. Všichni naši žáci zaslouží pochvalu za bojovný a nadšený výkon, protože i když jsme byly nejmenší škola, tak jsme z celkového počtu 10 zúčastněných škol skončili jen těsně čtvrtí. 

Mgr.Bc. Václav Princlík

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/5AK9fdqTwDL2j3CY7

Datum a čas: 14.06.2018 14:06
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 18.04

V sobotu 20. dubna 2019 od 20:00 hodin se bude konat v sokolovně v Nížkovicích RACHOT sv. KUNHUTY. Vstupné je 100,-Kč. Od 17.00 hodin proběhne motorkářská spanilá jízda okolo Mohyle

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky