Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Z důvodu velikonočních svátků je svoz odpadu posunutý o jeden den. Vývozy v naší obci budou probíhat ve čtvrtek 25.4.2019. Děkujeme za pochopení. Otevírací doba sběrného dvora Slavkov: 20.4.2019 (sobota) otevřeno, 22.4.2019 (Velikonoční pondělí) zavřeno

Obsah stránky

Dopoledne s Liláčky

V pondělí 4. 6. 2018 využila naše škola pozvání dětského domova LILA. Paní učitelka Mária Papcunová zorganizovala výlet na Bukovanský mlýn. Společný výlet byl poděkováním naší škole za benefiční koncert, jehož výtěžek byl věnován právě domovu LILA. Byla to odměna pro žáky, kteří na koncertě vystupovali.

Prostředí Bukovanského mlýna je velice krásný prostor, upravený v duchu českého venkova. Děti měly možnost se projet na koních, projít stezku bosou nohou i vyzkoušet mini golf. Společně s dětmi z LILY viděly různá hospodářská zvířata, prohlédly si mlýn a ochutnaly nachystané občerstvení. Na závěr jim naši žáci předali přichystané dárečky a všichni společně jsme si při kytaře zazpívali.

Myslím, že to bylo příjemné a pro všechny obohacující dopoledne. K pěknému prožitku přispělo i krásné počasí.

 

Marie Gálová

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/pBCcR8FHwgMbSdES2

Datum a čas: 05.06.2018 14:38
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 18.04

V sobotu 20. dubna 2019 od 20:00 hodin se bude konat v sokolovně v Nížkovicích RACHOT sv. KUNHUTY. Vstupné je 100,-Kč. Od 17.00 hodin proběhne motorkářská spanilá jízda okolo Mohyle

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky