Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Z důvodu velikonočních svátků je svoz odpadu posunutý o jeden den. Vývozy v naší obci budou probíhat ve čtvrtek 25.4.2019. Děkujeme za pochopení. Otevírací doba sběrného dvora Slavkov: 20.4.2019 (sobota) otevřeno, 22.4.2019 (Velikonoční pondělí) zavřeno

Obsah stránky

Den matek a rodiny

Květen je měsíc, kdy si připomínáme nejen Svátek matek, ale i Mezinárodní den rodiny. Proto si i děti naší školy a školky připravily pro svoje nejbližší dárek v podobě vystoupení, které proběhlo v neděli 21. května v místní sokolovně. To se letos neslo v duchu lidových říkánek a písniček, které děti zpívaly a pískaly na flétny. Některé obohatily i jednoduchým tanečkem. Básničkami děti poděkovaly maminkám za jejich lásku a péči. Po svém vystoupení rozdaly děti přáníčka, která vyrobily ve škole. Celou besídku zakončil taneční kroužek Čtyřlístek dvěma tanci. Ti nejmenší tančili na písničku Máme rádi zvířata, starší nám zatančili Japonskou myší polku. V rámci projektu Menu pro změnu připravily děti z mateřské školky čtyři druhy zdravých pomazánek, máslo s pampeliškovým medem a bylinkovou limonádu. Všichni návštěvníci besídky se tak mohli v průběhu či po skončení programu občerstvit.

 

Fotogalerie:https://goo.gl/photos/UuDUhmNRHqkuV4fv8

Datum a čas: 22.05.2017 13:45
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 18.04

V sobotu 20. dubna 2019 od 20:00 hodin se bude konat v sokolovně v Nížkovicích RACHOT sv. KUNHUTY. Vstupné je 100,-Kč. Od 17.00 hodin proběhne motorkářská spanilá jízda okolo Mohyle

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky