Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 11.06

Tělocvičná jednota Sokol Nížkovice pořádá v sobotu 12.6.2021 turnaj v nohejbale trojic. Turnaj se uskuteční na zpevněné ploše za mateřskou školkou. Propozice turnaje budou poskytnuty při prezentaci...

Přečíst celé hlášení >

Obsah stránky

Antigenní testování ve Slavkově u Brna

SLAVKOV OTEVÍRÁ ODBĚROVÉ MÍSTO
PRO BEZPLATNÉ TESTOVÁNÍ NA COVID-19

Fungovat bude každý všední den. Testování bude zdarma.

V prostorách Informačního centra na Palackého náměstí ve Slavkově u Brna se od středy 31. března otevře odběrové místo na antigenní testování na COVID-19. Testování bude provádět odborný personál výtěrem z nosohltanu. 

Antigenní testování bude prováděno bezplatně u všech osob, které jsou účastníky veřejného zdravotního pojištění v České republice a prokáží se průkazem pojištěnce, nebo náhradním dokladem. Náklady jsou pak hrazeny příslušnou pojišťovnou. Před odběrem je potřeba se minimálně den předem objednat na daný termín prostřednictvím odkazu 

 

http://rezervace.nemtisnov.cz/slavkov/ .

 

V případě potřeby pomoci s registrací se obraťte na linku pomoci města Slavkov: 703 155 111.

Testovat se bude v prvních týdnech každý všední den ve vypsané časy, které potřeba kontrolovat v rezervačním systému). Výsledek se dozvíte na místě do 10 minut. Rezervaci můžete provádět až 14 dní dopředu (tyto termíny budou vypsány až po středečním „zkušebním provozu“ na daném odkaze). Žádáme zájemce o testování, aby do centra přišli s již vytištěným čestným prohlášením. Díky tomu zajistíte plynulejší provoz centra.

„Velmi si vážím pomoci a ochoty vedení Nemocnice Tišnov, která bude provoz centra zajišťovat podobně jako v sousedních Bučovicích. Pro naše občany se tak otevírá velmi snadná cesta k testování, což věřím, že přispěje ke zlepšení covidové situace celého regionu. Poděkování patří i ochotným zdravotníkům ze Slavkova v čele s panem doktorem Oldřichem Pospíšilem, díky kterým tuto službu můžeme nabídnout,“ uvedl starosta města Michal Boudný.

 

Provoz odběrného místa bude zajištěn do doby, dokud to bude epidemická situace vyžadovat.

 

Datum a čas: 31.03.2021 15:46
Napsal: Alena Ondrová
Kategorie: HLAVNÍ STRANA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Společenský život v obci

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Oddíl postranní lišty

Chytré blondýnky radí

Oddíl postranní lišty

Krizport

Patička stránky