Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 20.01

MUDr. Vlasta Kučerová oznamuje, že očkování proti onemocnění Covid-19 je prozatím možné jen v očkovacích centrech po předchozím internetovém nebo telefonickém objednání. Až budou mít praktičtí léka...

Přečíst celé hlášení >
Důležité oznámení PROVOZNÍ DOBA OÚ NÍŽKOVICE PRO VEŘEJNOST : Pondělí 8:00 – 10:00 14:00 – 17:00 a středa 8:00 – 10:00 14:00 – 17:00. Ostatní dny a hodiny bude úřad pro veřejnost uzavřen. PŘI KONTAKTU S OÚ UPŘEDNOSTNĚTE PROSÍM ELEKTRONICKÝ, PÍSEMNÝ ČI TELEFONNÍ KONTAKT.

Obsah stránky

Výuka plavání

Opět nám, jak už je v poslední roky v květnu zvykem, začalo plavání. Aktivita, na kterou se těší nejen žáci, kteří mají výuku plavání povinnou v rámci hodin tělesné výchovy, ale i mateřáčci, kteří tento rok zaplnili celý svůj autobus.

Výuka probíhá opět pod vedením Plavecké školy Lenky Vanderkové ve vyškovském bazénu. Po úvodním rozdělení na neplavce, poloplavce a plavce všichni strávili hodinu a půl hrátkami ve vodě a pracovali na učení či zdokonalování  různých plaveckých stylů.

V průběhu lekcí se žáci i přemísťovali z družstva do družstva, dle jejich momentálních plaveckých schopností. Užívali si jak bazénů, vířivky a sauny vevnitř, tak i divokou řeku a tobogánu venku.

Plavali na výdrž a mnoho z nich má na svém mokrém vysvědčení vyznačenou vzdálenost 200 m.

Na konci výcviku proběhly závody. Žáci si změřili síly mezi sebou, statečně bojovali, aby porazili své spolužáky. Známe vítěze, známe poražené, ale nejdůležitější je, že všichni přeplavali šířku bazénu a do závodů se zapojili. 

Odměnou žákům byl po každém plavání místní bufet, ve kterém i přes nedostatek času na nákupy, stihli vždy udělat slušnou tržbu.

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/xMNkyRcUJpXZnD6F3

2. lekce plavání zde: https://photos.app.goo.gl/hqUvJz6JojU6rBF93

3. lekce plavání zde: https://photos.app.goo.gl/zvUJh98JTyjYQYKj2

4. lekce plavání zde: https://photos.app.goo.gl/Vnpr1suJhCt9FVaY7

5. lekce plavání zde: https://photos.app.goo.gl/nFM9Liowa3ufpGmj6

Datum a čas: 17.05.2018 21:08
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Společenský život v obci

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Oddíl postranní lišty

Chytré blondýnky radí

Oddíl postranní lišty

Krizport

Patička stránky