Obsah stránky

Setkání s Liláčky

Předvánoční čas ve škole je každý rok zaplněn aktivitami, které k tomuto času již patří a bez kterých si nedovedeme Vánoce ve škole představit. Mezi ty velmi příjemné patří pečení perníčků a návštěva našich kamarádů z Dětského domova LILA v Otnicích. Protože zdravotní stav většiny dětí neumožňuje zapojit se do samotného pečení, pohrají si zatím s dětmi ve školce a školáci zatím pečou a pečou, aby si Liláčci stihli perníčky ještě ten den odvézt. 

Po pečení se členové školního parlamentu s několika školáky vypravili za Liláčky do školky, zazpívali si společně koledy a předali dárečky. Setkání to bylo příjemné a zároveň velmi dojemné. Pozvali jsme Liláčky na tradiční Vánoční benefiční koncert v kostele sv. Kunhuty v Nížkovicích, který jim každoročně věnujeme. Jsme rádi, že jsou našimi kamarády a že nám umožňují nahlédnout do jejich trošku "jiného" světa, který je ale díky tetám Lilenkám šťásný a milující.

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/dhxbndaYSpHeu5M33

Datum a čas: 10.12.2017 21:51
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 18.09

Provozní hospůdky Za Školou oznamuje, že z provozních důvodů bude v sobotu 19.9. a v neděli 20.9. 2020 hospoda uzavřena. Děkujeme za pochopení -------- Rostěnice, a.s. zahajuje prodej konzumní...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky