Obsah stránky

Dopoledne s Liláčky

V pondělí 4. 6. 2018 využila naše škola pozvání dětského domova LILA. Paní učitelka Mária Papcunová zorganizovala výlet na Bukovanský mlýn. Společný výlet byl poděkováním naší škole za benefiční koncert, jehož výtěžek byl věnován právě domovu LILA. Byla to odměna pro žáky, kteří na koncertě vystupovali.

Prostředí Bukovanského mlýna je velice krásný prostor, upravený v duchu českého venkova. Děti měly možnost se projet na koních, projít stezku bosou nohou i vyzkoušet mini golf. Společně s dětmi z LILY viděly různá hospodářská zvířata, prohlédly si mlýn a ochutnaly nachystané občerstvení. Na závěr jim naši žáci předali přichystané dárečky a všichni společně jsme si při kytaře zazpívali.

Myslím, že to bylo příjemné a pro všechny obohacující dopoledne. K pěknému prožitku přispělo i krásné počasí.

 

Marie Gálová

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/pBCcR8FHwgMbSdES2

Datum a čas: 05.06.2018 14:38
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 08.07

Vedoucí stravování oznamuje strávníkům, že od pondělí 13.7.2020 se budou dovážet obědy ze Slavkova. Kdo má zájem obědy odebírat, nahlaste se v kanceláři OÚ nebo ve školní jídelně. Prázdný jídlonosi...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky