Obsah stránky

Divadelní týden

Na přelomu měsíce listopadu a prosince vyjeli školáci z Nížkovic za kulturními zážitky.

Ti mladší společně s mateřinkou do brněnské Radosti na divadelní představení Sněhurka a sedm trpaslíků. Pět herců zahrálo loutkami známou pohádku o Sněhurce, zlé královně, princi a sedmi trpaslících, u kterých našla Sněhurka úkryt. Do představení vstupoval papoušek Piperda, který svými vtípky a srandičkami rozesmíval dětské publikum nejvíce.

Pro žáky 3. - 5. ročníku začala nadílka od Mikuláše návštěvou anglického divadelního představení ve Slavkově A bold Rabbit.

Putování malého zajíčka světem provází touha poznat nové věci, touha proslavit se a něco opravdu velkého dokázat. Neposlechne otcovu radu, že zajíci mají chodit po takových chodníčcích, po kterých chodí lidé, oklame vránu i psy, vystraší lidi ve městě, okrade zbojníky. První, co si za ukradené peníze koupí, je krásný oblek a nové auto. I navzdory těmto skutečnostem, je zajíček hrdinou pozitivním a především si okamžitě získá dětského diváka. Představení bylo výborně přizpůsobeno začátečníkům v anglickém jazyce.

Fotogalerie Radost:https://photos.app.goo.gl/D4aAPA3WNttd4sSD6

Fotogalerie Anglické divadlo:https://photos.app.goo.gl/ZhhN7DayMt7vYpp26

Datum a čas: 05.12.2019 21:10
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 21.02

Oznamujeme občanům, že poplatky na rok 2020 se začnou vybírat od pondělí 24. února 2020, vždy v ÚŘEDNÍ DNY, to je v PONDĚLÍ a ve STŘEDU. Výše poplatků pro letošní rok: - poplatek za odpad na 1 osob...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky