Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 20.01

MUDr. Vlasta Kučerová oznamuje, že očkování proti onemocnění Covid-19 je prozatím možné jen v očkovacích centrech po předchozím internetovém nebo telefonickém objednání. Až budou mít praktičtí léka...

Přečíst celé hlášení >
Důležité oznámení PROVOZNÍ DOBA OÚ NÍŽKOVICE PRO VEŘEJNOST : Pondělí 8:00 – 10:00 14:00 – 17:00 a středa 8:00 – 10:00 14:00 – 17:00. Ostatní dny a hodiny bude úřad pro veřejnost uzavřen. PŘI KONTAKTU S OÚ UPŘEDNOSTNĚTE PROSÍM ELEKTRONICKÝ, PÍSEMNÝ ČI TELEFONNÍ KONTAKT.

Obsah stránky

Benefiční koncert pro LILA Otnice

V poslední době jakoby se s benefičními akcemi roztrhl pytel....tu se vybírá na ty a tam je potřeba peněz na ono....Ale kdy jindy, než v čase vánočním, kdy myslíme snad nejvíce z celého roku na druhé a máme větší potřebu pomáhat a dělat radost? Kdy jindy, než právě v této době, kdy si mnozí z nás uvědomujeme, jak šťastní jsme, když máme kolem sebe zdraví – zdravé děti, partnery, zdravé rodiče, přátele a kamarády.

Myšlenka udělat dobročinný koncert pro postižené děti z DD Lila vznikla bezmála před osmi lety. Nápad se rychle ujal mezi dospělými i mezi žáky, pro které byla představa benefičního koncertu uchopitelnější o to víc, že s Liláčky přicházeli do styku při různých společných akcích a věděli tedy konkrétně, komu chceme pomoci. Od myšlenky byl jen krůček k vystoupení – k prvnímu v roce 2010 i k tomu zatím poslednímu – v pátek 15. prosince 2017 v kostele sv. Kunhuty v Nížkovicích.

Kostelem zazněly známé i méně známé vánoční písně a koledy v podání dětí mateřské a základní školy, které doplňovaly flétny a varhany. Celým programem doprovázela účinkující část členů cimbálové kapely Jánošíček pod vedením Jiřího Kokeše. Velmi příjemným zpestřením programu bylo vystoupení Jana Šimoníka, který zahrál tři skladby na trubku a závěrečné vystoupení Slávka Janouška s dcerou Violkou, která tatínka doprovodila na housle.

Děkujeme všem, kteří se organizačně podíleli na této akci a zajistili nám zázemí pro vystoupení. Děkujeme všem účinkujícím - dětem, pedagogům, doprovodné kapele i hostům, kteří nám pomohli uskutečnit program.

S obrovským vděkem a úctou však nejvíce děkujeme všem dárcům, díky kterým mohla paní ředitelka Ivona Princlíková předat vybranou částku v hodnotě 11 300,- Kč zástupcům DD LILA Otnice pro postižené děti, a to paní ředitelce Ludmile Pšenákové a speciální pedagožce Márii Papcunové.

Jak bylo na koncertě řečeno: KAŽDÝ Z NÁS JE PRO NĚKOHO ANDĚLEM. I vy jste anděly pro ty, které jste obdarovali.

Klidné a příjemné svátky vánoční všem ANDĚLŮM.

 

Autoři fotografií: Danka Doležalová, Marcela Fiedlerová

https://photos.app.goo.gl/yZEMjAwRbwpDiLLq1

Datum a čas: 19.12.2017 15:10
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Společenský život v obci

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Oddíl postranní lišty

Chytré blondýnky radí

Oddíl postranní lišty

Krizport

Patička stránky