Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Ovoce do škol

   Vážení rodiče,

Vaše děti, žáci 1.- 5. tříd základních škol, mají nárok na dotované ovoce a zeleninu ZCELA ZDARMA, a to díky projektu Evropské unie a České republiky „OVOCE DO ŠKOL“.

Projekt Ovoce do škol probíhá v České republice od šk. roku 2009/2010 ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvem zdravotnictví a Ministerstvem zemědělství.  Za provádění projektu je zodpovědný Státní zemědělský intervenční fond, Oddělení pro cukr, ovoce a zeleninu, Ve Smečkách 33, Praha 1. 

Cílem projektu "Ovoce a zelenina do škol" je mj. zvýšit oblibu produktů z ovoce, zeleniny a banánů, přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit stravovací návyk ve výživě dětí,  zlepšit zdravotního stav mladé populace, bojovat proti epidemii dětské obezity a zvrátit klesající spotřebu ovoce a zeleniny. 

V nabídce jsou zdarma zdravé produkty ke konzumaci ve škole - pestrý sortiment čerstvého ovoce, zeleniny i 100% ovocných a zeleninových šťáv. Vše bez konzervantů, přidaného cukru, soli, tuků, sladidel.

V rámci projektu vznikly internetové stránky www.ovocedoskol.eu a  ww.ovocedoskol.szif.cz, kde můžete nalézt zajímavé informace pro děti, rodiče i školy (schválení dodavatelé, dodávané produkty a pod.).  

 

 

 

Náhodná fotka DSCF8554.jpg

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 18.10

Vážení občané, obecní úřad obdržel informaci, že některé sady hlasovacích lístků, dodané pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, které se budou konat ve dnech 20.-21. října 201...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Patička stránky