Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Z důvodu velikonočních svátků je svoz odpadu posunutý o jeden den. Vývozy v naší obci budou probíhat ve čtvrtek 25.4.2019. Děkujeme za pochopení. Otevírací doba sběrného dvora Slavkov: 20.4.2019 (sobota) otevřeno, 22.4.2019 (Velikonoční pondělí) zavřeno

Obsah stránky

Zahájení školního roku

1. 9. je datum, které vyvolává různé pocity. Rodiče většinou jásají, že jejich ratolestem konečně začíná škola a s ní spojený režim a určité povinnosti. Žáci takovou radost s rodiči většinou nesdílí, i když pár těšících dětí by se asi našlo. Jsou to hlavně prvňáčci, kteří ještě netuší, co všechno je ve škole čeká. Čas nekonečných her vystřídá čas strávený ve třídě nad čítankou, písankou a řešením různých úkolů. 

Dnes paní učitelky přivítaly společně se zaměstnanci obce a panem starostou a místostarostou devět prvňáčků a žáky z Heršpic a z  Kobeřic. Setkání se uskutečnilo v 10 hodin na návsi pod lípou a všichni si ho užili. Nesmíme rovněž  zapomenout na ty nejmenší v mateřince, pro které byl dnešní den, stejně jako pro prvňáčky, velkou životní událostí. 

Všem přejeme, aby se jim ve školce a ve škole dařilo a hlavně líbilo. Aby zde návazali nová přátelství a ráno přicházeli a odpoledne odcházeli s úsměvem na tváři.

Fotografie zde: https://goo.gl/photos/TcLpJKeqwruoJQMz9

Datum a čas: 01.09.2016 21:52
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 18.04

V sobotu 20. dubna 2019 od 20:00 hodin se bude konat v sokolovně v Nížkovicích RACHOT sv. KUNHUTY. Vstupné je 100,-Kč. Od 17.00 hodin proběhne motorkářská spanilá jízda okolo Mohyle

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky