Obsah stránky

Výlet na Jalový dvůr

Ke každému konci školního roku patří školní výlet. Protože jsme v letošním roce hodně vyjížděli autobusem a cena za dopravu není zrovna nejlevnější, rozhodli jsme se pro výlet pěší. A protože máme kolem Nížkovic krásné lesy a nedaleko krásnou Ekofarmu Jalový dvůr, vydali jsme se právě tam.

Vzhledem k velmi teplému počasí jsme zvolili sice delší trasu, která ale téměř celá vedla lesní cestou v příjemném stínu stromů. Po příchodu na Jalový dvůr jsme posvačili, nakoupili si dobroty v místním hostinci U Hříbka a potom nás již čekala prohlídka farmy. Viděli jsme koně, dvě malá hříbátka, jehňátka, prase, oslíky, telátko i lamu. Děti se ještě povozily na koních a už se pomalu nachýlil čas návratu na školní oběd. Přestože jsme šli opět lesem a tentokrát kratší cestou, byla již na všech znát únava z velkého horka. Odměnou pro všechny „výšlapníky“ byl výborný segedínský guláš ve školní jídelně.

 

Fotogalerie zde: https://goo.gl/photos/zf11tLXN7F1F8rPs8

Datum a čas: 28.06.2017 20:36
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 01.04

Vážení občané, obecní úřad nabízí možnost zajištění dezinfekčního prostředku na dezinfekci rukou. Pokud má někdo zájem, kontaktujte pracovníky obecního úřadu na tel.: 544 222 621 v pracovní dny v d...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky