Obsah stránky

Předvánoční týden ve škole

Poslední týden ve škole se po všech prosincových akcích nesl již v poklidné adventní atmosféře. Užili jsme si plno společných aktivit. V pondělí jsme navštívili kino ve Slavkově u Brna, kde jsme shlédli film na přání dětí - Hotel Transylvánia 3.

V úterý navštívil školu pan starosta Dušan Horák, který přišel vyhodnotit čtenářskou výzvu, kterou společně s OÚ vyhlásila místní knihovna. Žáci měli za úkol přečíst několik knih dle daných kritérií. Tato výzva byla vyhlášena na jaře a splnilo ji celkem šest žáků - čtyři kluci a dvě děvčata. Čtenáři byli oceněni poukazem do Knihy Dobrovský a do aquaparku v Uhřicích.

Ve středu jsme se vypravili do brněnské Reduty na představení Brněnské pověsti. Předtím jsme si prošli nazdobené Brno a Zelný trh a nasáli tu pravou vánoční atmosféru. Odpoledne jsme nazdobili v družině stromeček, abychom byli připravení na páteční školní "Štědrý den" . Ve čtvrtek jsme si pochutnali na výborném slavnostním obědě, který si děti zvolily hlasováním. Vyhrál vývar s nudlemi, řízek, bramborová kaše a okurkový salát.

Páteční dopoledne bylo plné cukroví, koled, nadělování dárečků a dobrého punče, který připravil se svou třídou pan učitel Vašek. 

Přejeme všem KRÁSNÉ A POŽEHNANÉ VÁNOCE a do nového roku jen zdraví, štěstí a pohodu:-)

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/bQknJMkZ4XDkY4g89

Datum a čas: 21.12.2018 14:46
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka Vystoupení ke Dni matek26.jpg

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 04.12

Starosta obce svolává na pondělí 9.12.2019 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice v zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hodin. Navržený program: 1) Určení ověřovatelů zápisu...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky