Obsah stránky

Předvánoční týden ve škole

Poslední týden ve škole se po všech prosincových akcích nesl již v poklidné adventní atmosféře. Užili jsme si plno společných aktivit. V pondělí jsme navštívili kino ve Slavkově u Brna, kde jsme shlédli film na přání dětí - Hotel Transylvánia 3.

V úterý navštívil školu pan starosta Dušan Horák, který přišel vyhodnotit čtenářskou výzvu, kterou společně s OÚ vyhlásila místní knihovna. Žáci měli za úkol přečíst několik knih dle daných kritérií. Tato výzva byla vyhlášena na jaře a splnilo ji celkem šest žáků - čtyři kluci a dvě děvčata. Čtenáři byli oceněni poukazem do Knihy Dobrovský a do aquaparku v Uhřicích.

Ve středu jsme se vypravili do brněnské Reduty na představení Brněnské pověsti. Předtím jsme si prošli nazdobené Brno a Zelný trh a nasáli tu pravou vánoční atmosféru. Odpoledne jsme nazdobili v družině stromeček, abychom byli připravení na páteční školní "Štědrý den" . Ve čtvrtek jsme si pochutnali na výborném slavnostním obědě, který si děti zvolily hlasováním. Vyhrál vývar s nudlemi, řízek, bramborová kaše a okurkový salát.

Páteční dopoledne bylo plné cukroví, koled, nadělování dárečků a dobrého punče, který připravil se svou třídou pan učitel Vašek. 

Přejeme všem KRÁSNÉ A POŽEHNANÉ VÁNOCE a do nového roku jen zdraví, štěstí a pohodu:-)

 

Fotogalerie zde: https://photos.app.goo.gl/bQknJMkZ4XDkY4g89

Datum a čas: 21.12.2018 14:46
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Království Komety

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 08.04

E.ON Distribuce, a.s. oznamuje, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude v pondělí 20.4.2020 přerušena dodávka elektrické energie od 8:00 do 14:00 v několika částech obce...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Společenský život v Nížkovicích

 

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Oddíl postranní lišty

Soc.-právní ochrana dětí

Patička stránky