Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 51 [ > ]

Hlášení ze dne 23.06

Jihomoravská plynárenská, a.s. oznamuje občanům, že od dnešního dne bude provádět odečet stavů plynoměrů z důvodu ročního vyúčtování. Taktéž budou odečítány stavy plynoměrů jiných energetických společností. ----- Upozorňujeme občany na nově vydanou výstrahu Českého hydrometeorologického ústavu před vznikem požárů, rozšířenou o varování před vysokými teplotami v sobotu 24.6.2017 na jižní Moravě. Vyvarujte se prosím činnostem, které by mohly vést ke vzniku požárů. Z důvodu možného přehřátí a dehydratace organismu doporučujeme: omezit tělesnou zátěž a nepobývat na přímém slunci, nenechávat děti, ale i zvířata, na přímém slunci, zejména ve stojících autech, zvýšit konzumaci nápojů, při pobytu na přímém slunci používat ochranné prostředky, věnovat zvýšenou pozornost malým dětem, nemocným a starším občanům. Bližší informace naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu. -------- Tělocvičná jednota Sokol Nížkovice pořádá v sobotu 1. července 2017 turnaj v nohejbale trojic. Turnaj se uskuteční na zpevněné ploše za mateřskou školkou. Propozice turnaje budou poskytnuty při prezentaci. Začátek ve 13:00 hodin (prezentace od 12:30 hodin). Turnaj je určen pro místní sportovce starší 17 let. Startovné pro celý tým činí 250,- Kč. Ceny a občerstvení zajištěno. ----- U bytovek u hřiště byl nalezen klíč. Majitel si jej může vyzvednout v kanceláři OÚ Nížkovice.

Hlášení ze dne 21.06

Tajemník Městského úřadu Slavkov u Brna vyhlašuje výběrové řízení na místo ÚČETNÍ. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín případného nástupu srpen 2017. Platové zařazení třída 7. Přihlášky je nutno podat do 30.6.2017 do 12.00 hodin na podatelnu MěÚ Slavkov u Brna nebo na adresu města Slavkova. Bližší informace naleznete na úřední desce před obecním úřadem nebo na internetových stránkách obce. --------- Tělocvičná jednota Sokol Nížkovice pořádá v sobotu 1. července 2017 turnaj v nohejbale trojic. Turnaj se uskuteční na zpevněné ploše za mateřskou školkou. Propozice turnaje budou poskytnuty při prezentaci. Začátek ve 13:00 hodin (prezentace od 12:30 hodin). Turnaj je určen pro místní sportovce starší 17 let. Startovné pro celý tým činí 250,- Kč. Ceny a občerstvení zajištěno. -------- Oznamujeme občanům, kteří nemají uhrazený poplatek za odpad na druhé pololetí roku 2017, že je třeba ho uhradit do 30. června 2017, v úřední dny, to je v pondělí a ve středu, v kanceláři obecního úřadu Nížkovice. ------- Upozorňujeme občany na stále platnou výstahu Českého hydrometeorologického ústavu před vznikem požárů. Vyvarujte se prosím činnostem, které by mohly vést ke vzniku požárů. Bližší informace naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu.

Hlášení ze dne 19.06

Starosta obce svolává na zítra, tj. úterý 20.6.2017 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice do zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hodin. Navržený program: 1) Určení ověřovatelů zápisu , 2) Schválení programu zasedání, 3) Zpráva o činnosti od posledního veřejného ZO, 4) Schválení účetní závěrky ZŠ a MŠ Nížkovice za rok 2016 a rozdělení HV za rok 2016, 5) Schválení závěrečného účtu obce za rok 2016, 6) Schválení účetní závěrky obce za rok 2016, 7) Schválení dodavatele nábytku – jídelna ZŠ a MŠ, 8) Schválení dodavatele opravy podlah v ZŠ, 9) Schválení dodavatele koberce do MŠ, 10) Schválení RO č.6/2017, 11) Schválení podmínek provozu MŠ o letních prázdninách, 12) Schválení prodeje pozemků parc. č. 1454/1 a parc. č. 1456/1 ,13) Schválení smlouvy o poskytnutí dotace z rozpočtu JMK, 14) Schválení žádosti o zahájení pozemkových úprav v katastru Nížkovice, 15) Schválení dodavatele „výstavba komunikace a inženýrských sítí pro novou výstavbu rodinných domů včetně smlouvy o dílo, 16) Schválení úvěru pro výstavbu komunikace a inženýrských sítí včetně smlouvy, 17) Diskuse. Občané jsou srdečně zváni ------------ Český hydrometeorologický ústav vydal dnes výstrahu před vznikem požárů, která platí až do odvolání. Vyvarujte se prosím činnostem, které by mohly vést ke vzniku požárů, tzn. v přírodě, ale i jinde nerozdělávat oheň, nevypalovat trávu, neodhazovat cigaretové nedopalky na zem, nepoužívat přenosné vařiče a jiné zdroje otevřeného ohně, řídit se místními vyhláškami a zákazy, které mohou být vydány a dbát na úsporné hospodaření s vodou.

Hlášení ze dne 16.06

Tajemník Městského úřadu Slavkov u Brna vyhlašuje výběrové řízení na místo ÚČETNÍ. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín případného nástupu srpen 2017. Platové zařazení třída 7. Přihlášky je nutno podat do 30.6.2017 do 12.00 hodin na podatelnu MěÚ Slavkov u Brna nebo na adresu města Slavkova. Bližší informace naleznete na úřední desce před obecním úřadem nebo na internetových stránkách obce. --------- Firma Kuřice, s.r.o. se sídlem ve východních Čechách, nabízí občanům možnost objednat si kvalitní kuřice s dovozem až do kurníku. Bližší informace o druzích, cenách a termínech dovozu, včetně kontaktů na prodejce naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu.

Hlášení ze dne 14.06

Starosta obce svolává na úterý 20.6.2017 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice do zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek v 18:30 hodin. Navržený program: 1) Určení ověřovatelů zápisu, 2) Schválení programu zasedání, 3) Zpráva o činnosti od posledního veřejného ZO, 4) Schválení účetní závěrky ZŠ a MŠ Nížkovice za rok 2016 a rozdělení HV za rok 2016, 5) Schválení závěrečného účtu obce za rok 2016, 6) Schválení účetní závěrky obce za rok 2016, 7) Schválení dodavatele nábytku – jídelna ZŠ a MŠ, 8) Schválení dodavatele opravy podlah v ZŠ, 9) Schválení dodavatele koberce do MŠ, 10) Schválení RO č.6/2017, 11) Schválení podmínek provozu MŠ o letních prázdninách, 12) Schválení prodeje pozemků parc. č. 1454/1 a parc. č. 1456/1, 13) Schválení smlouvy o poskytnutí dotace z rozpočtu JMK, 14) Schválení žádosti o zahájení pozemkových úprav v katastru Nížkovice, 15) Schválení dodavatele „výstavba komunikace a inženýrských sítí pro novou výstavbu rodinných domů včetně smlouvy o dílo, 16) Schválení úvěru pro výstavbu komunikace a inženýrských sítí včetně smlouvy, 17) Diskuse. Občané jsou srdečně zváni. ------- - Oznamujeme občanům, kteří nemají uhrazený poplatek za odpad na druhé pololetí roku 2017, že je třeba ho uhradit do 30. června 2017, v úřední dny, to je v pondělí a ve středu, v kanceláři obecního úřadu Nížkovice. --------- Srdečně Vás zveme na „III. Ročník kotlíkového guláše Nížkovice“, který se bude konat v sobotu 17. června 2017 od 9:00 hodin v areálu koupaliště v Nížkovicích. V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá na další sobotu. Vstupné 100,- Kč. Občerstvení zajištěno. Bližší informace a přihlášky k účasti vaření guláše u pana Pitáka na telefonním čísle: 603 222 461. ------------- Drůbežárna Prace bude v pátek 16. 6. v 10:15 hod. prodávat: kuřice všech barev - 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks, káčata, housata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak budou vykupovat králičí kožky za 5 Kč/ks. --------------Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za bezkonkurenční ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na telefonním čísle: 777-888-332. Konzultace a doprava je vždy zdarma ! Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých pomníků, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 51 [ > ]

 

Náhodná fotka Letecký snímek obce 11

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 23.06

Jihomoravská plynárenská, a.s. oznamuje občanům, že od dnešního dne bude provádět odečet stavů plynoměrů z důvodu ročního vyúčtování. Taktéž budou odečítány stavy plynoměrů jiných energetických spo...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

KRÁLOVSTVÍ KOMETY

Patička stránky