Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 53 [ > ]

Hlášení ze dne 10.07

Vedoucí stravování oznamuje strávníkům, že od pondělí 17.7.2017 se budou dovážet obědy ze Slavkova. Kdo má zájem obědy odebírat, nahlaste se u paní Pospíšilové nebo ve školní jídelně. Prázdný jídlonosič je nutné odevzdat již ve čtvrtek 13.7.2017 ve školní jídelně do připravených přepravek. Obědy se budou vydávat na obecním úřadě v 10:15 hodin. Je nutné přijít o chvíli dříve a odevzdat prázdný jídlonosič na příští den.

Hlášení ze dne 07.07

Vedoucí stravování oznamuje strávníkům, že od pondělí 17.7.2017 se budou dovážet obědy ze Slavkova. Kdo má zájem obědy odebírat, nahlaste se u paní Pospíšilové nebo ve školní jídelně. Prázdný jídlonosič je nutné odevzdat již ve čtvrtek 13.7.2017 ve školní jídelně do připravených přepravek. Obědy se budou vydávat na obecním úřadě v 10:15 hodin. Je nutné přijít o chvíli dříve a odevzdat prázdný jídlonosič na příští den. ---------- Fotbalový klub Křižanovice pořádá v neděli 9.7.2017 ve 14 hodin koncert dechové kapely BOJANÉ. Tato kulturní akce se uskuteční ve sportovním areálu. Vstupenky jsou slosovatelné, je připravena bohatá tombola. Všechny Vás srdečně zvou pořadatelé ----------- Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za bezkonkurenční ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na telefonním čísle: 777-888-332. Konzultace a doprava je vždy zdarma! Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých pomníků, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%.

Hlášení ze dne 03.07

Respono a.s. oznamuje, že svoz komunálního odpadu bude probíhat ve středu 5. července 2017 ------- Fotbalový klub Křižanovice pořádá v neděli 9.7.2017 ve 14 hodin koncert dechové kapely BOJANÉ. Tato kulturní akce se uskuteční ve sportovním areálu. Vstupenky jsou slosovatelné, je připravena bohatá tombola. Všechny Vás srdečně zvou pořadatelé. ------ Vážení občané, dozrává ovoce a blíží se čas sklizně plodin. S tím také nastává období, kdy se množí krádeže polních plodin. Z tohoto důvodu se s okamžitou platností nařizuje zákaz vstupu na cizí pozemky. Zároveň žádáme občany, aby si všímali svého okolí a podezřelé okolnosti hlásili na obecní úřad ------ Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za bezkonkurenční ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na telefonním čísle: 777-888-332. Konzultace a doprava je vždy zdarma ! Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých pomníků, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%.

Hlášení ze dne 30.06

Respono a.s., oznamuje, že svoz komunálního odpadu bude probíhat ve středu 5. 7.2017.

Hlášení ze dne 28.06

Doktorka Vlasta Kučerová oznamuje, že ve dnech od 3. 7. do 7.7. 2017 bude mít dovolenou. Zastupují doktorky MUDr. Špatná a MUDr. Kovaříková ve svých ordinačních hodinách. --------- Drůbežárna Prace bude v pátek 30. 6. v 10:15 hod. prodávat: kuřice všech barev - 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks, káčata, housata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak budou vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks. ------- Společnost FenStar se sídlem v Hodějicích, úspěšný výrobce oken a dveří přijímá do svých řad nové zaměstnance do výroby. Naše požadavky: manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, pracovitost, ochota učit se novým věcem. Všem zaměstnancům nabízíme: plnohodnotný 13. plat, příspěvek na dovolenou 5.000 Kč/rok, věcné a finanční dary při životním jubileu, zvýhodněný mobilní tarif pro 2 Vámi zvolená telefonní čísla , zaměstnanecké slevy na výrobky, 5 týdnů dovolené, doprava do zaměstnání firemním autobusem, kvalitní osobní ochranné pracovní pomůcky a další. V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na emailovou adresu KARIERA@FENSTAR.COM nebo volejte na tel. číslo: 544 146 411.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 53 [ > ]

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 28.07

Vedoucí pošty Nížkovice oznamuje, že z provozních důvodů bude pošta ve dnech 1. a 2.8.2017, tj. v úterý a ve středu, otevřena od 8:00 do 10:30 hodin. Odpoledne bude zavřeno. -------- Obec Němčany z...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

KRÁLOVSTVÍ KOMETY

Patička stránky