Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Z důvodu plánovaných rekonstrukcí, oprav a údržbových prací na zařízení distribuční soustavy v naší obci bude ve čtvrtek 27.4.2017 přerušena dodávka elektrické energie v několika časových úsecích. Podrobnější informace a mapky s vyznačenými oblastmi naleznete na elektronické úřední desce obce a na vývěsce vedle obecního úřadu.

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 47 [ > ]

Hlášení ze dne 10.04

Místostarosta obce děkuje všem občanům, kteří se zúčastnili akce „Ukliďme Česko“. ----- Tajemník Městského úřadu ve Slavkově u Brna vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník. Bližší informace naleznete na úřední desce před obecním úřadem nebo na internetových stránkách obce. Písemné přihlášky je nutno podat do 25.4.2017 do 12 hodin na podatelnu Městského úřadu ve Slavkově u Brna nebo písemně na adresu úřadu.

Hlášení ze dne 07.04

Byly nalezeny klíče od auta. Majitel si je může vyzvednout v kanceláři obecního úřadu. --------- V rámci svozu a likvidace objemného odpadu v naší obci nechal obecní úřad přistavit velkoobjemový kontejner, který je od čtvrtka 6. dubna 2017 umístěn za Mateřskou školou. Do kontejneru je možné odložit: kočárky, starý nábytek, pračky apod. Do kontejneru se nesmí ukládat: výbušné a tlakové nádoby, hořlaviny, vyjeté oleje, léky, autobaterie, zářivky, domovní a stavební odpad. Dále se nesmí do kontejneru ukládat ledničky a televizory. Žádáme občany, aby na kontejner uložili odpad jen ten, který tam patří a kontejner nepřekládali. Děkujeme. ----------- Dne 8. dubna 2017 se bude konat akce UKLIĎME ČESKO. Zapojte se s námi do úklidu a pojďme společně uklidit nepořádek a černé skládky v našem okolí! Sejdeme se v 9:00 hodin na návsi před obecním úřadem. Po skončení akce je zajištěno občerstvení.

Hlášení ze dne 05.04

Připomínáme občanům, kteří doposud neuhradili poplatek za odpad na rok 2017, aby tak co nejdříve učinili. Od 12.dubna už se odpad vyváží na nové známky na rok 2017. ------- Na státní silnici u domu pana Brzobohatého byly nalezeny klíče od auta. Majitel si je může vyzvednout v kanceláři obecního úřadu. ---------- Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 6. 4. v 10:00 hod. prodávat: kuřice všech barev - 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks, káčata, housata, husokačeny, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks. ------- RESPONO, a.s. ve spolupráci s obecním úřadem pro vás zajistili SBĚR A ODVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU A ELEKTROZAŘÍZENÍ. Jedná se o baterie všeho druhu, akumulátory, plechovky od barev, barvy a ředidla, zářivky a výbojky, léky, lepidla, desinfekční a čisticí prostředky, zaolejované hadry, vyjetý motorový a převodový olej, dále chladničky, pračky, sporáky, mikrovlnné trouby a podobně. Sběr nebezpečného odpadu není určen pro odpad vznikající z podnikatelské činnosti. Nebezpečné odpady a elektrozařízení budou odebírány vyškoleným pracovníkem v sobotu 8. dubna od 9:00 do 9:30 před OÚ Nížkovice. ---- V Rašovicích se našel pes, černo-bílý, asi kříženec border kolie. Neměl obojek, není zvyklý na psy a je dost plachý. Majitel může volat na mobilní telefon: 777 659 116 nebo pevnou linku Obecního úřadu v Rašovicích:517 379 921.

Hlášení ze dne 04.04

Ve čtvrtek 6.4.2017 proběhne stávka řidičů autobusové dopravy. Vyzýváme občany, aby s touto situací počítali a neplánovali si na uvedený den cestu autobusem. Zároveň upozorňujeme rodiče dětí, které navštěvují školy mimo obec, aby počítali s tím, že všechny autobusy budou mimo provoz. Informace o stávce a předpokládané jízdní řády jsou uvedeny na našem webu www.idsjmk.cz/stavka. Děkujeme za pochopení.

Hlášení ze dne 31.03

Výprodejová akce oken a dveří! Společnost FenStar, pořádá v sobotu 8. dubna 2017 od 8.00 do 13.00 hodin ve svém výrobním závodě v Hodějicích u Slavkova výprodej skladových zásob s 50 – 70 % slevou. Přijďte si vybrat okna a dveře do FenStaru.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 47 [ > ]

 

Náhodná fotka Rozsvěcení vánočního stromu - 05

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 26.04

V letošním roce slavíme 72. let od konce II. světové války. Naše obec byla osvobozena 28. dubna v ranních hodinách. Boje začaly předešlý den a za úsvitu vstoupila ruská Rudá armáda do vesnice, kde...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

KRÁLOVSTVÍ KOMETY

Patička stránky