Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 49 [ > ]

Hlášení ze dne 03.05

Základní organizace KSČM Slavkov u Brna a Ždánice pořádají vzpomínkovou akci u příležitosti výročí osvobození Československa. Tato vzpomínková akce se uskuteční v pondělí 8. května 2017 v 10 hodin u pomníku Jiřího Jírovského u Zlatého Jelena. Projev přednese poslanec parlamentu ČR – Mgr. Ivo Pojezdný, PhDr. Miroslav Grebeníček . Odjezd autobusu z Nížkovic je v 8:45 hod. od obecního úřadu. --------- Tajemník Městského úřadu Slavkov u Brna vyhlašuje výběrové řízení na místo referent přestupků v silniční dopravě. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Písemné přihlášky je nutno doručit do 26.05.2017 do 12 hodin na podatelnu městského úřadu nebo na adresu městského úřadu ve Slavkově u Brna. Bližší informace naleznete na internetových stránkách obce nebo na úřední desce před obecním úřadem. --------- Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za bezkonkurenční ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332. Konzultace a doprava je vždy zdarma! Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých pomníků, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%.

Hlášení ze dne 28.04

Vedoucí pošty Nížkovice oznamuje, že v úterý tj. 2. května 2017 bude pošta z provozních důvodů otevřena pouze od 9,00 do 10,30 hodin. ------- SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v pondělí 1. května 2017 od 16:00 hod. odehraje na místním hřišti semifinálové utkání okresního poháru mužstvo mužů skupiny „A“ Nížkovice – Hodějice.

Hlášení ze dne 26.04

V letošním roce slavíme 72. let od konce II. světové války. Naše obec byla osvobozena 28. dubna v ranních hodinách. Boje začaly předešlý den a za úsvitu vstoupila ruská Rudá armáda do vesnice, kde ji s nadšením přivítali místní občané. Při osvobozování obce zahynuli tři ruští vojáci, tito jsou pochováni na hřbitově v Ořechově u Brna. V průběhu II. světové války zahynulo devět občanů naší obce a to buď v koncentračních táborech, nebo při osvobozování obce. Po šesti z nich byly po válce pojmenovány ulice v obci.V kontextu současných událostí je důležité připomenout si, že svoboda se nezrodila zadarmo a demokracie není a nebyla samozřejmostí. Toto významné výročí si připomeneme 27. dubna v 18 hodin položením věnce u památníku obětem II. světové války na návsi, čímž uctíme padlé vojáky všech armád účastnících se bojů proti nacismu. ----- Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 27. 4. v 10:15 hod. prodávat: kuřice všech barev - 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks, káčata, housata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata a krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky, dále pak vykupují králičí kožky - 5 Kč/ks. ------- Pro naši obec nabízí své služby kamenictví GAL, které přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za bezkonkurenční ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332. Konzultace a doprava je vždy zdarma ! Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých pomníků, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%.

Hlášení ze dne 24.04

V letošním roce slavíme 72 let od konce II. světové války. Naše obec byla osvobozena 28. dubna 1945 v ranních hodinách. Boje začaly předešlý den a za úsvitu vstoupila ruská Rudá armáda do vesnice, kde ji s nadšením přivítali místní občané. Při osvobozování obce zahynuli tři ruští vojáci, tito jsou pochováni na hřbitově v Ořechově u Brna.V průběhu II. světové války zahynulo devět občanů naší obce a to buď v koncentračních táborech, nebo při osvobozování obce. Po šesti z nich byly po válce pojmenovány ulice v obci.V kontextu současných událostí je důležité připomenout si, že svoboda se nezrodila zadarmo a demokracie není a nebyla samozřejmostí. Toto významné výročí si připomeneme 27. dubna v 18 hodin položením věnce u památníku obětem II. světové války na návsi, čímž uctíme padlé vojáky všech armád účastnících se bojů proti nacismu. --------- V úterý dne 25.4.2017 bude uzavřena ulice Chaloupky u garáží z důvodu umístění kontejneru. Děkujeme za pochopení. -------- Z důvodu plánovaných rekonstrukcí, oprav a údržbových prací na zařízení distribuční soustavy v naší obci bude ve čtvrtek 27.4.2017 přerušena dodávka elektrické energie v několika časových úsecích. Podrobnější informace a mapky s vyznačenými oblastmi naleznete na elektronické úřední desce obce a na vývěsce vedle obecního úřadu. ------- Obec Nížkovice, SK Nížkovice, TJ Nížkovice a dobrovolníci z řad místních občanů Vás srdečně zvou na SLET ČARODĚJNIC, který se koná v neděli 30. 4. 2017 od 16 hodin u sokolovny. Po průvodu obcí následuje program na fotbalovém hřišti – pálení čarodějnice, hry pro děti, opékání špekáčků. Občerstvení zajištěno.

Hlášení ze dne 21.04

SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v sobotu 22. dubna od 16:00 hod. odehraje na místním hřišti mistrovské utkání mužstvo mužů skupiny „B“ Nížkovice B – Velešovice B. V neděli 23. dubna od 16:00 hod. sehrají na místním hřišti mistrovské utkání mužstvo mužů skupiny „A“ Nížkovice – Němčany.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 49 [ > ]

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 22.05

Dobrovolníci z Nížkovic ve spolupráci s obcí Nížkovice a Mysliveckým sdružením pořádají v sobotu 3. června 2017 na místním fotbalovém hřišti DĚTSKÝ DEN. Těšit se můžete na zábavné úkoly, odměny a...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

KRÁLOVSTVÍ KOMETY

Patička stránky