Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Vedoucí knihovny oznamuje čtenářům, že z důvodu malování bude v úterý 26.9.2017 knihovna uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 58 [ > ]

Hlášení ze dne 11.09

Včera u sokolovny byla ztracena zlatá náušnice s bílou perlou. Prosíme nálezce, aby ji odevzdal na obecním úřadě. Děkujeme. ------- Dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že z technických důvodů dojde ve středu 13.9.2017 v dopoledních hodinách k uzavření pobočky pošty Slavkov u Brna. Ihned po zprovoznění systému bude pobočka veřejnosti opět otevřena. ---- Paní Císařová Vás zve na pravidelné lekce POWER JÓGY. Pokud máte chuť si zacvičit, přijďte každou pracovní středu od 13.9.2017 od 19 do 20 hodin do sokolovny v Nížkovicích. S sebou podložku, pohodlné oblečení, ručník a pití. Cena za lekci je 70 Kč. ------- E.ON Distribuce, a.s. oznamuje, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude dne 20. září 2017 přerušena dodávka elektrické energie od 8:00 do 14:00 v ulici Petra Košťála. Mapku s vyznačením vypnuté oblasti si můžete prohlédnout na vývěsce vedle obecního úřadu nebo na internetových stránkách obce.

Hlášení ze dne 08.09

Doktorka Kučerová oznamuje, že zahajuje očkování proti chřipce a současně poprvé nově v letošním roce i očkování proti zápalu plic. Obě vakcíny se mohou naočkovat současně a jsou pro pacienty nad 65 let ZDARMA. Prosím využijte i očkování proti zápalu plic, očkuje se jen 1x za život a nepřeočkovává se. ----- SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že dnes od 17:30 h odehraje na místním hřišti hodové utkání mužstvo mužů “B“ Nížkovice – Kroužek, a zítra,tj. v sobotu 9.9.2017 od 16:00 h odehraje utkání mužstvo mužů “A“ Nížkovice – Dražovice B. Přijďte povzbudit naše hráče!

Hlášení ze dne 06.09

Oznamujeme zájemcům o zájezd „Vše o bylinkách“, že kapacita autobusu byla naplněna a zájezd se uskuteční ve čtvrtek 14. září 2017. Odjezd autobusu od obecního úřadu je v 7:15 hodin. ----- SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v pátek 8.9.2017 od 17:30 h odehraje na místním hřišti hodové utkání mužstvo mužů “B“ Nížkovice – Kroužek, a v sobotu 9.9.2017 od 16:00 h odehraje utkání mužstvo mužů “A“ Nížkovice – Dražovice B. Přijďte povzbudit naše hráče!

Hlášení ze dne 04.09

DSO Ždánický les a Politaví oznamuje účastníkům sportovní akce, že své cykloprůkazky a soutěžní karty mohou odevzdávat na obecním úřadě do středy 6. září 2017. ------- RESPONO, a.s. ve spolupráci s obecním úřadem pro vás zajistili SBĚR A ODVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU A ELEKTROZAŘÍZENÍ. Jedná se o baterie všeho druhu, akumulátory, plechovky od barev, barvy a ředidla, zářivky a výbojky, léky, lepidla, desinfekční a čisticí prostředky, zaolejované hadry, vyjetý motorový a převodový olej, dále chladničky, pračky, sporáky, mikrovlnné trouby a podobně. Sběr nebezpečného odpadu není určen pro odpad vznikající z podnikatelské činnosti. Nebezpečné odpady a elektrozařízení budou odebírány vyškoleným pracovníkem v sobotu 16. září 2017 od 9:00 do 9:30 před OÚ Nížkovice. ------- Společnost FenStar se sídlem v Hodějicích, úspěšný výrobce oken a dveří přijímá do svých řad nové zaměstnance do výroby. Požadavky: - manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, pracovitost, ochota učit se novým věcem. Všem zaměstnancům nabízíme: plnohodnotný 13. plat, příspěvek na dovolenou 5.000 Kč/rok, věcné a finanční dary při životním jubileu, zvýhodněný mobilní tarif pro dvě Vámi zvolená telefonní čísla, zaměstnanecké slevy na výrobky, 5 týdnů dovolené, doprava do zaměstnání firemním autobusem, kvalitní osobní ochranné pracovní pomůcky a další. V případě zájmu zašlete svůj životopis na emailovou adresu: KARIERA@FENSTAR.COM nebo volejte na tel. číslo: 544 146 411. -------------- Paní Sotolářová Vás zve na pravidelné lekce TABATY A KRUHOVÉHO TRÉNINKU v Kobeřicích. Lekce proběhnou každé úterý od 12.9.2017 v 18 hod. Cena za lekci je 80,-. ------- Vážení spoluobčané do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce s podzimní slevou až 30 %. Firma nabízí: návrh, výrobu a montáž nových pomníků, renovaci stávajících pomníků, sekání a obnova nápisů, veškeré kamenické práce, prodej a montáž náhrobních doplňků. Poradit popřípadě objednat si můžete za každého počasí ve čtvrtek 7.9.2017 od 9.00 do 9.30hod. na místním hřbitově.

Hlášení ze dne 01.09

DSO Ždánický les a Politaví oznamuje účastníkům sportovní akce, že své cykloprůkazky a soutěžní karty mohou odevzdávat na obecním úřadě do středy 6. září 2017. ------- Obec Nížkovice spolu s dobrovolníky z Nížkovic a SK Nížkovice zvou všechny děti i rodiče na „Pohádkový les“. Na dobrodružnou cestu se vydáme v sobotu 2. září 2017 od 14:00 do 15:30 hodin z fotbalového hřiště. Čeká Vás kouzelná cesta pohádkovou říší, spousta zábavy, pohádkových postav, dovednostních a vědomostních úkolů, her a soutěží ... Cesta vede lesem a polní cestou, proto není vhodná pro kočárky. V cíli bude připraven táborák a občerstvení. V případě nepříznivého počasí se akce ruší. ----- Rádi bychom vás pozvali do Lovčiček na skvělou akci pro celou rodinu - Gulášfest Lovčičky, která se bude konat 2. 9. 2017 na návsi v Lovčičkách od 10:00 hodin. Těšit se můžete na soutěž o nejlepší koláč i na soutěž v pití piva na čas. Pro děti bude připraven velký skákací hrad, projížďky na koních, malování na obličej a dočasné tetování.. Celým dnem bude provázet moderátor a DJ. Více informací najdete na pozvánce na vývěsce vedle obecního úřadu, na našich internetových stránkách nebo na stránkách obce Lovčičky.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 58 [ > ]

 

Náhodná fotka Ostatky 2015

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 22.09

SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v neděli 24.9.2017 od 15:30 h odehraje mistrovské utkání mužstvo mužů “A“ Nížkovice – Velešovice. Přijďte povzbudit naše hráče!

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Patička stránky