Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 49 [ > ]

Hlášení ze dne 24.05

Starosta obce svolává na pondělí 29. května 2017 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice do zasedací místnosti obecního úřadu v Nížkovicích. Začátek v 18:30 hod. Navržený program:1) Určení ověřovatelů zápisu, 2) Schválení programu zasedání, 3) Zpráva o činnosti od posledního veřejného zasedání ZO, 4) Schválení účetní závěrky ZŠ a MŠ Nížkovice za rok 2016, 5) Schválení dodavatele nábytku – jídelna ZŠ a MŠ, 6) Schválení rozpočtového opatření č. 5/2017, 7) Schválení podmínek provozu MŠ o letních prázdninách, 8) Schválení prodeje pozemků č. 1454/1 a parc. č. 1456/1, 9) Diskuse. Občané jsou srdečně zváni.

Hlášení ze dne 22.05

Dobrovolníci z Nížkovic ve spolupráci s obcí Nížkovice a Mysliveckým sdružením pořádají v sobotu 3. června 2017 od 14:00 hodin na místním fotbalovém hřišti DĚTSKÝ DEN. Těšit se můžete na zábavné úkoly, odměny a mnohé atrakce. Občerstvení je zajištěno. Všechny děti i rodiče jsou srdečně zváni! ------------ Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás dnes bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na telefonním čísle:777-888-332.Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%.

Hlášení ze dne 17.05

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví, které u nás dnes bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332. Nabízí: nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu. Při zavolání do 30 minut po tomto hlášení, sleva až 30%.

Hlášení ze dne 15.05

Základní a mateřská škola Nížkovice ve spolupráci s Obecním úřadem Nížkovice srdečně zve všechny maminky, babičky, tatínky a dědečky na DEN MATEK A RODINY. V neděli 21. května 2017 ve 14:30 hodin v sále místní Sokolovny vystoupí děti základní a mateřské školy Nížkovice a Taneční kroužek Čtyřlístek. ------------ Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace vypisuje výběrové řízení na místo vedoucí úseku školního stravování. Požadavky: úplné SŠ vzdělání nejlépe gastronomického zaměření, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost, organizační schopnosti, velmi dobrá znalost práce na PC, praxe ve školním stravování výhodou. Předpokládaný nástup 1. srpna 2017, po domluvě i dříve. Přihlášky s profesním životopisem zasílejte do 14. července 2017 na e-mail: majarkova@iss-slavkov.eu. ----- Drůbežárna Prace bude ve středu 17. 5. v 10:15 hod. prodávat: kuřice všech barev za 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice za 80 Kč/ks, káčata, housata, husokačeny, krůty, brojlerová kuřata, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak bude vykupovat králičí kožky za 5 Kč/ks.

Hlášení ze dne 12.05

Rada obce Němčany vyhlašuje konkurs na místo ředitele Základní a Mateřské školy Němčany. Požadavky : předpoklady a odborná kvalifikace pro výkon činností ředitele školy, znalost školské problematiky a předpisů, organizační a řídící schopnosti, dobrý zdravotní stav. předpokládaný nástup je 20.7.2017. Přihlášky je nutno doručit do 25.5.2017 do10:00 na adresu obce Němčany. Bližší informace naleznete na vývěsce vedle obecního úřadu nebo na internetových stránkách obce.-------- SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v sobotu 13. května od 16:30 hod. odehraje na místním hřišti mistrovské utkání mužstvo mužů skupiny „B“ Nížkovice B – Křižanovice B. a v neděli 14. května od 16:30 hod. sehrají na místním hřišti mistrovské utkání mužstvo mužů skupiny „A“ Nížkovice – Mouřínov. -------- Společnost Stanislav Hovězák s.r.o. provoz dřevovýroby v Kloboukách u Brna nabízí volná pracovní místa na pozici kompletář přepravních obalů a skladník. Pracovní doba pouze ranní směna, dobré platové ohodnocení. Pro pozici skladník nutná praxe obsluhy vysokozdvižného vozíku, profesní strojní osvědčení není nutností, bude zajištěno firmou. Nutná zodpovědnost a pracovní nasazení. Zájemci se mohou hlásit vždy v odpoledních hodinách u paní Hovězákové na telefonním čísle 604 233 440.-------- V sobotu dne 13. května 2017 se uskuteční v areálu městského koupaliště ve Slavkově u Brna již desátý, jubilejní ročník kulinářské soutěže ve vaření kotlíkového guláše „GULACH OPEN AUSTERLITZ “. Vlastní soutěž bude zahájena od 10:00 hodin. Výsledky porota vyhlásí v 17:00 hodin. O dobrou náladu v rámci celodenního programu příchozích návštěvníků a soutěžících se postará od 11:00 hodin hudební skupina VÝLET a od 18:00 hodin všechny přítomné potěší kapela SMP+. Pro děti bude připraven skákací hrad a točená zmrzlina. Pro ostatní grilované kýty a několik druhů piv. Srdečně zvou pořadatelé.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 49 [ > ]

 

Náhodná fotka

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 24.05

Starosta obce svolává na pondělí 29. května 2017 veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nížkovice do zasedací místnosti obecního úřadu v Nížkovicích. Začátek v 18:30 hod. Navržený program:1) Určení o...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

KRÁLOVSTVÍ KOMETY

Patička stránky