Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Vedoucí knihovny oznamuje čtenářům, že z důvodu malování bude v úterý 26.9.2017 knihovna uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Obsah stránky

Výlet na Jalový dvůr

Ke každému konci školního roku patří školní výlet. Protože jsme v letošním roce hodně vyjížděli autobusem a cena za dopravu není zrovna nejlevnější, rozhodli jsme se pro výlet pěší. A protože máme kolem Nížkovic krásné lesy a nedaleko krásnou Ekofarmu Jalový dvůr, vydali jsme se právě tam.

Vzhledem k velmi teplému počasí jsme zvolili sice delší trasu, která ale téměř celá vedla lesní cestou v příjemném stínu stromů. Po příchodu na Jalový dvůr jsme posvačili, nakoupili si dobroty v místním hostinci U Hříbka a potom nás již čekala prohlídka farmy. Viděli jsme koně, dvě malá hříbátka, jehňátka, prase, oslíky, telátko i lamu. Děti se ještě povozily na koních a už se pomalu nachýlil čas návratu na školní oběd. Přestože jsme šli opět lesem a tentokrát kratší cestou, byla již na všech znát únava z velkého horka. Odměnou pro všechny „výšlapníky“ byl výborný segedínský guláš ve školní jídelně.

 

Fotogalerie zde: https://goo.gl/photos/zf11tLXN7F1F8rPs8

Datum a čas: 28.06.2017 20:36
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka Rozsvěcení vánočního stromu -  rozsvícení adventního věnce

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 22.09

SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v neděli 24.9.2017 od 15:30 h odehraje mistrovské utkání mužstvo mužů “A“ Nížkovice – Velešovice. Přijďte povzbudit naše hráče!

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Patička stránky