Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Z důvodu plánovaných rekonstrukcí, oprav a údržbových prací na zařízení distribuční soustavy v naší obci bude ve čtvrtek 27.4.2017 přerušena dodávka elektrické energie v několika časových úsecích. Podrobnější informace a mapky s vyznačenými oblastmi naleznete na elektronické úřední desce obce a na vývěsce vedle obecního úřadu.

Obsah stránky

Nově na webu obce

Vážení spoluobčané.
 
Na webu obce v sekci Rychlé informace přibyly dva nové odkazy. Jeden odkaz je propojení se stránkou Společenský život v Nížkovicích na Facebooku , kde naleznete veškeré informace, co se dotýkají kulturního života v naší obci. Stránka je veřejná tak se na ní mohou podívat i ti co nemají účet na Facebooku.
Druhý odkaz se týká informačního boxu, který obsahuje nabídky práce z blízkého okolí v rámci reálné dojezdnosti (Slavkov, Brno, Vyškov). Box obsahuje několikrát denně aktualizované nabídky práce na plný a zkrácený pracovní úvazek a nabídku brigád. Dále obsahuje aktuality z trhu práce, právního rádce a kontakty na příslušný Úřad práce ČR. Nabídky práce jsou do boxu dodávány z portálu Prace.cz, Jobs.cz a z Úřadu práce ČR.
S pozdravem
Ing. Petr KOVANDA
 
 
 

 

Datum a čas: 27.01.2016 21:54
Napsal: Admin
Kategorie: OSTATNÍ

 

Náhodná fotka Vítání občánků

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 21.04

SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v sobotu 22. dubna od 16:00 hod. odehraje na místním hřišti mistrovské utkání mužstvo mužů skupiny „B“ Nížkovice B – Velešovice B. V neděli 23. dubna o...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

KRÁLOVSTVÍ KOMETY

Patička stránky