Obsah postranní lišty

Důležité oznámení Vedoucí knihovny oznamuje čtenářům, že z důvodu malování bude v úterý 26.9.2017 knihovna uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Obsah stránky

Den matek a rodiny

Květen je měsíc, kdy si připomínáme nejen Svátek matek, ale i Mezinárodní den rodiny. Proto si i děti naší školy a školky připravily pro svoje nejbližší dárek v podobě vystoupení, které proběhlo v neděli 21. května v místní sokolovně. To se letos neslo v duchu lidových říkánek a písniček, které děti zpívaly a pískaly na flétny. Některé obohatily i jednoduchým tanečkem. Básničkami děti poděkovaly maminkám za jejich lásku a péči. Po svém vystoupení rozdaly děti přáníčka, která vyrobily ve škole. Celou besídku zakončil taneční kroužek Čtyřlístek dvěma tanci. Ti nejmenší tančili na písničku Máme rádi zvířata, starší nám zatančili Japonskou myší polku. V rámci projektu Menu pro změnu připravily děti z mateřské školky čtyři druhy zdravých pomazánek, máslo s pampeliškovým medem a bylinkovou limonádu. Všichni návštěvníci besídky se tak mohli v průběhu či po skončení programu občerstvit.

 

Fotogalerie:https://goo.gl/photos/UuDUhmNRHqkuV4fv8

Datum a čas: 22.05.2017 13:45
Napsal: Dagmar Mudrlová
Kategorie: ŠKOLA

 

Náhodná fotka IMG_2684.JPG

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 22.09

SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v neděli 24.9.2017 od 15:30 h odehraje mistrovské utkání mužstvo mužů “A“ Nížkovice – Velešovice. Přijďte povzbudit naše hráče!

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Patička stránky