Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Sběr víček pro Patričku

Výsledek obrázku pro vršky od pet lahví

                   SĚR VRŠKŮ A VÍČEK                     

Z PET LAHVÍ

 

ZŠ a MŠ Nížkovice sbírala přes dva roky víčka a vršky z PET lahví pro holčičku Veroniku, která trpí dětskou mozkovou obrnou. Získané finanční prostředky z prodeje vršků byly použity na rehabilitační pobyt v sanatoriu Klimkovice.

Verunka nedávno oslavila šesté narozeniny a v září nastoupí do Základní školy na Kociánce v Brně. Z tohoto důvodu již nebude Verunka jezdit tak často na rehabilitační pobyty, proto nás maminka Verunky seznámila s úžasnou rodinou holčičky Patričky, která má rovněž pohybové postižení a podstupje několikrát do roka rehabilitační léčbu v Klimkovicích. Jelikož je tato léčba  finančně náročná a jeden pobyt přijde rodinu po příspěvku pojištovny na téměř 50.000 Kč,, rozhodli jsme se, že budeme nyní sbírat víčka pro Patričku.

Verunce přejeme, ať se jí ve škole daří a spoustu nových zážitků s novými kamarády.

Sbíráme: víčka z limonád, džusů, mléka, oleje, octů, víčka z aviváže, pivních sudů, žlutá kinder vajíčka, kovové vršky z limonád a piv, plechovky od nápojů.

 

Víčka můžete odevzdávat v ZŠ, MŠ a na OÚ do připravených nádob. 

Všem, kteří se do sbírky zapojí, děkujeme.

Více informací o Patričce a její léčbě se dozvíte na :

https://www.facebook.com/VickaProPatricku/?pnref=story

 

Náhodná fotka Letecký snímek obce 04

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 18.10

Vážení občané, obecní úřad obdržel informaci, že některé sady hlasovacích lístků, dodané pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, které se budou konat ve dnech 20.-21. října 201...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Ždánický les a Politaví

Patička stránky