Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Sběr víček pro Patričku

Výsledek obrázku pro vršky od pet lahví

                   SĚR VRŠKŮ A VÍČEK                     

Z PET LAHVÍ

 

ZŠ a MŠ Nížkovice sbírala přes dva roky víčka a vršky z PET lahví pro holčičku Veroniku, která trpí dětskou mozkovou obrnou. Získané finanční prostředky z prodeje vršků byly použity na rehabilitační pobyt v sanatoriu Klimkovice.

Verunka nedávno oslavila šesté narozeniny a v září nastoupí do Základní školy na Kociánce v Brně. Z tohoto důvodu již nebude Verunka jezdit tak často na rehabilitační pobyty, proto nás maminka Verunky seznámila s úžasnou rodinou holčičky Patričky, která má rovněž pohybové postižení a podstupje několikrát do roka rehabilitační léčbu v Klimkovicích. Jelikož je tato léčba  finančně náročná a jeden pobyt přijde rodinu po příspěvku pojištovny na téměř 50.000 Kč,, rozhodli jsme se, že budeme nyní sbírat víčka pro Patričku.

Verunce přejeme, ať se jí ve škole daří a spoustu nových zážitků s novými kamarády.

Sbíráme: víčka z limonád, džusů, mléka, oleje, octů, víčka z aviváže, pivních sudů, žlutá kinder vajíčka, kovové vršky z limonád a piv, plechovky od nápojů.

 

Víčka můžete odevzdávat v ZŠ, MŠ a na OÚ do připravených nádob. 

Všem, kteří se do sbírky zapojí, děkujeme.

Více informací o Patričce a její léčbě se dozvíte na :

https://www.facebook.com/VickaProPatricku/?pnref=story

 

Náhodná fotka IMG_1954.JPG

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 28.04

Vedoucí pošty Nížkovice oznamuje, že v úterý tj. 2. května 2017 bude pošta z provozních důvodů otevřena pouze od 9,00 do 10,30 hodin. ------- SK Nížkovice oznamuje příznivcům kopané, že v pon...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

KRÁLOVSTVÍ KOMETY

Patička stránky